• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kpss-2013/4 ve 5 yerleştirme sonuçları açıklandı

Ferhat Bağaç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ekolojik Çevre Teknolojileri Mühendislik Laboratuar İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
Yine açıkta kaldım 69'la :/ :) Atanan arkdaşlara şimdiden hayırlı olsun

Tarım Bakanlığı - KPSS-2013/4 Yerleştirme Sonuçları
Çevre Bakanlığı - KPSS-2013/5 Yerleştirme Sonuçları
Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmelipozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme sonuçları, 27 Aralık 2013 günü saat 16.00'dan itibaren ÖSYM'nin
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ileöğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adaylarınadreslerine gönderilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.
KPSS 2013/4 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler
KPSS 2013/4 Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük En Küçük Puanlar
KPSS 2013/5 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler
KPSS 2013/5 Yerleştirme Sonuçlarına Göre En Büyük ve En Küçük Puanlar

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@Ferhat Bağaç
Her atamadan sonra kadro açığı biraz daha kapanıyor. Mezun sayısı ise artıyor. Şansınız azalıyor.

@Abdulkerim Doğam
:koptum::koptum::koptum:
Hep bu torpil olayları yüzünden:)

@ibrahim59
Katiliyiyorum size ancak sayi yuksek puan alanlarin sayisi artmaz ise sans artar :) yani temiz bir 90 puan lazim sanstan ziyade :)

@Ferhat Bağaç
Haklısınız. Birazda 90 ile 100 arasında puanı kaç kişinin aldığına da bağlı. temiz bir90alırsınız ama sıralamanız 100 dür. İki yılda 99 kişi atanırsa:)

Iste benimde demek istedigim buydu siz daha iyi ozetle anlattiniz @ibrahim59

Ya benim anlamadigim şu hep mi torpil olur bu dayilarin yegenleri hic mi bitmiyor :) gercekten de torpil var mi

@İrem Bengisu Erol
Size diyorum ama bende bi zamanlar aynı seyi yapmıştım, işimi ve çalıştığım yeri seviyorum hiç düşünmedim baska bişey ama su an içinde bulunduğum durumdan dolayı bu son alımda tercih yaptım puanım düşük olmasına rağmen :bsmagryr:

@Pınar PELİT
İnanın, şuanki işyerimde sinirden çatlayacağım zamanlar geldiğinde tercih yapmadığıma pişman olacağımı biliyorum, ama napıyım işte..