• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kpss ile atanan arkadaşlarımız var mı merak ediyorum :)

Zehra Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki bu hafta kpss başvurularının son haftası:) Birçok meslektaşım, arkadaşım harıl harıl ders çalışmakta, dersanelere gitmekte, herkes de bir öss(bizim zamanımızda adı böyleydi:)) telaşı sarmış...Ben de atanma umudu hiç olmadığından bırakın ders çalışmayı, sınava başvursam mı düşüncesindeyim:) Merak ediyorum bu forumda bulunan arkadaşlarımdan kaçı kpss ile atanmış, ya da etrafında atanmış kaç meslektaşı var?

İlginiz için teşekkürler, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle...

Ben başvurumu yaptım ama etrafımdaki herkesi dersanelere gidiyor görünce başvurmasa mıydım diye düşünmedim değil :) Atanan mutlaka vardır da bizim gibi kısmetsizlere uğramaz bence o atamalar :) Yine de bi denemekten ne çıkar diyerek başvrumu yaptım aynısını size de tavsiye ederim :) Rahat rahat bir sınava girmenin keyfi başka oluyor :D Örneğin master yaparken ALESe tekrar girmek gibi iyi keyif veriyor insana :D Hoş o keyfi bazı arkadaşlarım çekemedi gözü kaldı benim sınavımda puanı yükseltebilecekken nazara gelip de düşürdüm orası ayrı :D

valla atanan herhangi birisini tanımıyorum ben.. geçen sene abim atandı ama sınıf öğretmeni o :) kpss için dershaneye yazıldım.. 2 ayda neler olmaz ki.. bundan bi önceki kpss'de 1 ay çalışıp 75 almıştımdı.. şimdi biraz daha kasıp 76 falan alırım die düşünüyorum :) hayırlısı bakalım :)

@CMNet Okuru
en çok ihtiyaç aslında oralar; ama komiktir 8 kişi istanbul'a ,6 kişi izmir'e bakıyorlar (NOT: sadece çevre izni için, ÇED hariç)...

@CMNet Okuru
kesin istanbul dışında yaşıyorsunuz çünkü istanbulda yaşayanlar başka memleketlerde acayip sıkıntı çekiyorlar :)

benim de tanıdığım var kpss sanırım 84 .itfaiye eri olarak yer bulabildi.kendisi burada ; içimizdeyse çıksın ortaya:)
istanbuldan şikayeti olan varsa yer değiştirebiliriz.çok acayip ciddiyim.