• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kreş çed raporu

angora1202

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Merhabalar üniveriste 3. sınıf öğrencisiyim proje ödevi olarak benden Kreş açmak için ÇED raporu istenildi hiç bir bilgim yok internetten araştırmalarımı yaptım ne yazıkki hiç bir sonuç elde edemedim bana bi yardımcı olurmusunuz lütfen ?

hangi il de başvuru yapacaksan eğer o ilin İL ÇEVRE MÜDÜRLÜĞÜNÜ ara, kreş açıcam, çed başvurusu için gereken belgeler nelerdir diye sor.yayınladıkları adresi söylerler ;)

öğrenci olduğunu en üstte de yazmışsın zaten. Sen sanki gerçekten bir işletmeci gibi açıyormuş gibi davranıp evrak işlerini yap bence. Hocalar da hoca olalı öyle bir görmemiş olurlar ;)

işte bnmde anlatmak istediğim :) bilgim olmadığı için hazır çed raporları varmı die buraya baş vurdum :) baktım burdaki sayfadaki arkadaşlarda böyle bi sorunla karsılaşmıslar çed raporu gönderilmiş bilki banada yardımınız dokunur die böyle birşey yapmak istedim :)

senin zaten en öncelikle yapman gereken bu konuda;
faaliyet yeri uygunluk görüşü ile ilgili dilekçe hazırlayıp uygunluk yazısı alman gerekir.
ondan sonra çed görüşü almak
ondan sonra kapsam değerlendirme yazısı almak.;)
kreş e dönüştürmekte senin kabiliyetin olsun bence ;) kendinden de bir şeyler kat şu çalışmaya. hep copy paste hep copy paste nereye kadar ;)
kolay gelsin kardeş