• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Küresel Kriz ve Çevre Politikaları

Küresel Kriz Çevre Politikalarını Ne Yönde Etkiler?

• Hiç bir şekilde etkilemez

Oy: 0 0.0%
  • Planlanan ve Mevcut tüm çevre yatırımlarını etkiler

Oy: 9 45.0%
  • Yapılması planlanan yatırımları durdurur

Oy: 2 10.0%
  • Yapılması planlanan yatırımları yavaşlatır

Oy: 7 35.0%
  • Mevcut çevre koruma tesislerini etkilemez

• Mevcut çevre koruma tesislerini durdurur

• Mevcut çevre koruma tesislerinin işleyişini aksatır

Oy: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Burak Şen

Kayıtlı Kullanıcı
Evet değerli büyüklerimden bu konu hakkında ne düşündüklerini paylaşmalarını istiyorum. Bir sunum hazırlayacağım ve siz saygıdeğer arkadaşlarımın ve büyüklerimin fikirlerini öğrenmek istedim. Saygılarımla.

Çevre Politikaları normal zamanlarda bile hep 2. planda kalmış. Kaldıki kriz zamanlarında kimsenin çevreci bir düşünceyle iş yaptığını sanmıyorum. Tabi bu benim görüşüm..

Bende murat gibi düşünüyorum. Bir çok devlet kurum kuruluş için çevre yatırımları,doğrudan yatırım, haliyle getirisi olmayan daha çok götürüsü olan bir alan olduğu için her zaman 2. planda yer almıştır ve yakın gelecektede muhtemelen bu böyle devam edecektir. Para varken çevre yatırımları yapılmazken var olan yatırımlar doğru işletilmezken bence birçok yer için para yok bahanesi çevre yatırımlarını durdurmak için geçerli bir sebep. Bundan daha kötüsü ise mali krizlerden genellikle devletlerde çok etkilendiği için kriz dönemlerinde çevre felaketlerine özellikle göz yumuluyor.