• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Kurumsal karbon yönetimi ve doğrulama prensipleri (iso 14064-1-2-3)

Sayın @Üyeler

Bildiğiniz üzere firmalarınızda yapılan karbon ayak izi hesaplamalarının bağımsız firmalar tarafından doğrulanması gerekmektedir. Bu eğitimin amacı karbon ayak izi konusunda çalışma yapan meslektaşlarımızın doğrulama süreçleri hakkında bilgi sahibi ve aşina olmalarını sağlamaktır. Doğrulama sürecine başlamadan önce süreçle ilgili bilgi sahibi olunması olası aksaklıkların önüne geçmek ve doğrulama sürecinin başarılı sonuçlanmasını sağlamak konusunda oldukça etkili olacaktır.

Her zaman olduğu gibi bu eğitimde daha önce hiçbir firma tarafından verilmemiştir. Bu nedenle bu eğitimi öncelikle sunmak istedik. Umuyoruz ki eğitim birçok kişinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacaktır. Ve her zaman ki gibi eğitim QSI firmasının birbirinden değerli ve yetkin eğitmenleri aracılığıyla verilecektir.

Son düzenleme:
Sayın @Meslektaşlar

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş Pazarcık merkezli meydana gelen deprem bölge halkının canını ve malını etkilediği kadar hepimizin vicdanlarınıda etkilemiştir. Kenetlenmeye ve yardıma en çok ihtiyaç duyulan bu zamanlarda duyurusunu yaptığımız eğitimin gerçekleşmesini doğru bulmuyor ve bir sonraki duyuruya kadar ertelendiğini bildirmek istiyorum. Kayıt olan hiçbir meslektaşımın mağdur edilmeyeceğini özellikle belirtmek istiyorum.

Herkese anlayışı için teşekkür eder, tekrar deprem bölgesinde ki vatandaşlarımıza acil şifalar diler ve kayıplarımızdan dolayı herkese başsağlığı dileriz.

CMNet

Sayın @Meslektaşlar

Eğitim tarihi 1,2,3 Nisan 2023 olarak güncellenmiş ve ön kayıt formu tekrar aktif edilmiştir.

Eğitim yaklaşıyor. Kayıt olmak isteyenlere hatırlatmak isterim.

Fatih Bey merhabalar,

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
) Eğitimi ile ilgili ön kaydımızı oluşturduk. Ödeme bilgileri için firma tarafından fatura kesilecek diyor. Ne zaman kesilecek acaba?

Anonim (0aab)Merhabalar

Eğitime katılmak isteyen üyelerimiz aşağıda yer alan ilgili ön kayıt formunu doldurduktan sonra;
  • kurumsal üyelerimiz isim soyismi ve firma bilgilerini,
  • şahıs olarak katılacak üyelerimiz isim soy isim, TC kimlik numarası, adres bilgilerini
info@qsi.com.tr adresine göndermesi gerekmektedir. Firma tarafından fatura kesilecek ve fatura üzerinde belirtilen IBAN hesabına ödeme yapılması istenecektir.

Bilgilerinizi mail ile ilettiyseniz firma ile iletişime geçip sorayım.

Önceki cevapları görüntüle…
Fatih Bey ben kayıt oldum ücretide ödedim. Linkler bizlere bugün gün içindemi ulaşacak?