• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kütle-Denge tablosu yardım

Çağatay Özcan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASKİ
arkadaşlar ben çalıştığım firmaya ,geri kazanım geçici faaliyet belgesi aldım.ancak 6.ayın sonuna kadar yollamam gereken kütle-denge tablosunu nasıl yollayacağım konusunda bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok memnun olurum...

evet açıldı teşekkürler
lisans görünüyor ancak tehlikesiz atıklar uatf ile alınmıyor nasıl dlduracağımı anlamadım yayınlanan kaynağı inceledim ancak girişler uatf ile değil yani anlayamadım sistemi dolduran var mı

arkadaşlar merhaba elektrpnik atıkların geri dönüşümünü yapan bir firmada çevre görevlisiyim. firmamın temmuz ayından önce uygunluk belgesi vardı ve çevre sistemine bu uygunluk yazısı ile kayıt olmuştum.. fakat şu an firmaya ait geçici faaliyet belgesi çıkmış bulunmakta. belge yenilendiği için sisteme yenidenmi üye olmam gerekli nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirm.

bir GDT için ambalaj atıkları için kütle balasn tablosu doldurmam gerek . dolduran var mı acaba? kayıp miktarı ve geri kazanılamayan atık miktarları için nasıl bir çalışma yürüttünüz acaba?