• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kütle-denge tablosu

Gülseren Boyacı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
...
Geçici faaliyet belgesi alan ,tehlikesiz ve tehlikeli atık geri dönüşümü yapan firmalar her ay kütle-denge tablosu yapmak zorundadır.Bu kapsamda tehlikeli atıklar için olan kütle-denge tablosunu bulabildim ancak tehlikesiz atıklar için ayrı bir tablo var mı? varsa nerden bulabilir e-izin sayfasında bulamadım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum:)

@Olgaç Sürmelihindi
olgaç bey uygulama bende gözüküyor ama tehlikeli atık bildirimi için değil mi bu uygulama? ayrıca beyan giriş kapalıdır diyor

Atık Beyan İşlemleri (TABS)
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
http://motatkds.cevre.gov.tr/MotatKDS/img/question_18x18.png;jsessionid=9EC6DDDF71A6C932467B99BA50E1BA39Beyan İşlemleri
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
Beyan Girişi Kapalıdır
[TBODY] [/TBODY]
Tüm Beyanlar
http://motatkds.cevre.gov.tr/MotatKDS/img/question_18x18.png;jsessionid=9EC6DDDF71A6C932467B99BA50E1BA39Beyan Listesi
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]
[TBODY] [/TBODY]

@Olgaç Sürmelihindi
evet ambalaj atıkları toplama ayırma lisansımız ve bununla birlikte tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisansımız var

@direnjk
tamamadır.Ben size excel formatı gönderdim tehlikesiz atıklar için her ay düzenli olarak doldurursunuz.

@direnjk
Siz uygulamayı açtırın.

tehlikesiz atık giriş çıkışlarını ben excell yapıp saklıyordum. herhangi bir beyan yapmadım. beyan uygulaması 2016 da açılacak ve ona göre beyan yapacaksınız diye il çevredeki çalışanlar ile görüşmüştük. tehlikeli atık sistemi üzerinden tehlikesiz atık mı beyan edeceğiz?
@Olgaç Sürmelihindi
Olgaç bey cahillime verin. dediğiniz uygulama bende açık. ama tehlikesiz atık ile olan bi kısmı yok. Uygulamada tehlikeli atık beyanı gözüküyor. ben ek uygulama başvuru formuyla basvursam bile zaten açık uygulama. bu uygulamanın içinde birşey mi açılacak? anlamadım

arkadaşlar merhaba

gdt ve tat firmasıyız. kütle denge tablosunu oluşturup nereye yüklüyoruz. ben anlamadım hiç:( online çevre de kirlenmiş sahalar, motat ve kütle denge ve ambalaj bilgi sistemim açık. içerisinde girince nasıl bir yol izlemem gerek?

geçmiş dönem kayıtları girerken 2014-2015 yılı, atığı alınan firmanın online.cevre kaydı yok ise bu kaydı nasıl yapıyorsunuz? bu konuda sorun yaşayan arkadaş var mı?