• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Laboratuvar stajı hakkında

eda nevin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
sakarya
Son sınıf öğrencisiyim Sakarya Üniversitesinde öğrenim görüyordum pandemi nedeniyle uzaktan eğitim görüyoruz bunun etkisini her alanda görüyoruz bu nedenle laboratuvar stajımı birebir görüşerek yapamayacağımdan dolayı stajyer arayan İstanbul Anadolu (Avrupa da olur)yakasında işletmeler varsa çok mutlu olurum stajımı yapamazsam okulum uzayacak bu yüzden çok önemli tanıdık olmadan da bir yere girmek çok zor lütfen yardımcı olabilecek olanlar yazabilir mi şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Merhaba Eda Hanım,

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Yukarıdaki linkten yetkili çevre laboratuvarlarını sorgulayabilirsiniz. İlgili telefon numaraları ve mail adresleri de sistemden görünmektedir. Sandığınızın aksine tanıdık olmasına gerek yok. Her laboratuvar stajyer arıyor.

İstanbul için ;
Orüsan kimya
Artek çevre lab. ((ümraniye))
Testmer (ümraniye)
Çevre Endüstriyel lab
And Analiz (anadolu yakası)
Global teknik (ümraniye)
avrasya çevre lab. (avrupa)
urban çevre lab (beşiktaş)
Nano lab (beylikdüzü)
Mostlab (tuzla)
ast lab. (anadolu yakası)

aklıma gelenler bunlar şimdilik bunların adını ..... çevre laboratuvarı şeklinde aratabilirseniz mutlaka çıkacaktır ilgili numaralarından ulaşıp sorabilirsiniz ...kolay gelsin
[automerge]1591050698[/automerge]
@ali99 doğrudur bazen çalışmıyor site maalesef normalde açılınca direk açılıyor fakat ara ara teknik sebeblerden midir bilinmez sıkıntı çok yaşanıyor ..