• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Linç is coming doğuşu....

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
1547751340008-png.21936

Linç is coming sloganıyla yola çıkarak herkesi linç etmek isteyen 4 kardeş vardı. 4 kardeşten en büyüğü Serkanov linçin doğmasını sağlayan baş ninja. Melahov ise linç girişimini destekleyen bir küçük kardeş ninja. Cemov ise gizlice linç isteyen ve herkesi linç etmek isteyen kurnaz ve zeki üç numaralı ninja kardeş. Ferhatov ise üç kardeşini destekleyen ve onları toparlayan gizli lider. İşte linç is coming sloganın doğuşu bu şekilde olmuştur. Linç is coming.... Linç isteyen yeni mezunların gitmesi gereken bir film. Yakında cmnette:) @Serkan Çiçekay , @Melih Coşar , @Cem Yılmaz , @Ferhat Elçi

bana mesaj at ben bakayım :D ay hep onlar mı kopyala yapıştır isteyecek ben de yaparım sen bana yaz :D sana kim dil uzatmış biraz araştıralım :D of ya corona insanlada nasıl bir boşluk ve özlem bıraktıysa konuyu hortlatmışlar, ben yeni gördüm yeni yazdım :D