• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Lisans başvurusu

Ebru A.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Geri Kazanım
Arkadaşlar merhaba,

GFB sonrası lisans başvurusu yaptık ve şuan onay bekleyenden dekont talebi bekleyen sürece geçti. Bu süreçte verilen referans numarası ile ödeme yapıldıktan sonra sisteme otomatik olarak mı düşülecek. Bu ödeme müdürlüğe gitmeden yapılabilir mi? En son dekont sisteme düştüğünde sistemden imzalanıp tekrar mı gönderilecek?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
Acrebr1
Merhaba,

Referans numarasını alıp, HALK BANKASI ŞUBELERİNE giderek ödeme yapacaksınız. İl Müdürlüğü ödeme kabul etmemektedir. Ödemeyi yaptıktan sonra başvurunuzu sistem üzerinden tekrar göndereceksiniz. İl Müdürlüğü çalışanları referans numarasına ödeme yapıldığını teyit ettikleri zaman başvurunuz onaylanmış olacak.

Merhaba GFB başvurum onay bekleyenlerden dekont talebine düştü, belirtilen ücreti Halkbankasında bakanlığın KUTA Hesabına mı yatıracağım, duyurular da böyle bir yazı okudum. İlk kez başvuru yapıyorum.

Halkbankası Şubelerine gidip "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Döner Sermaye Hesabına para yatırmak istiyorum" derseniz direkt referans numarasını soracaklardır. Siz ref. no verdikten sonra açıklama kısmına dikkat edin. Firma unvanınız ve vergi numaranızın doğru olması lazım.

Şimdiden hayırlı olsun.

@dyg Cem Bey sistemde dekontu yükleyebileceğimiz bir yer yok, sistemsel bir sıkıntı mı acaba? siz işlemleri nasıl yapıyordunuz