Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lisans ve çevre izinleri için gfb işlemleri

Konu, 'ARŞİV' kısmında Selçuk Kılınç tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk Kılınç

Selçuk Kılınç CMNet Üyesi

ek 1 kapsamındaki tesis için lisans ve ek2 kapsamındaki tesis için de çevre izni (iki tesis de aynı adresde ve beraber değerlendiriliyor) öncesi gfb belgesi için yapılacak ödemeler ayrı ayrı mı olacak yoksa iki gfb de için de tek ödeme mi yapılacak?

2. nabruk55

nabruk55 CMNet Üyesi

Tesis hem ek-1 den hem de ek-2 den maddelere giriyorsa başvuru bakanlığa gider. Bu sebeple ödenecek ücret EK-1 tesisler için belirlenmiş olan beden olacaktır. Yalnız GFB de tek ücret ödenir. Ancak izin/lisans konularında her faaliyet konusu için belge bedeli ödeyeceksiniz.

3. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

Merhaba,
    Bir firmanın GFB başvurusunu yapacağım. Ancak GFB iptali nedeni ile başvuru yapıyorum. Ortak belgeler kısmına gelindiğinde yüklemem gereken belgeler bölümünde "belge iptali nedeni ile yenileme dekontu" diye bir bölüm var buraya nasıl bir belge yüklemem gerekiyor?

4. Sinan Yıldız

Sinan Yıldız CMNet Üyesi

GFB harcını tekrar yatırarak sisteme yüklemeniz gerekiyor...

5. Gizem Kayıkçı

Gizem Kayıkçı CMNet Üyesi

teşekkürler

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...