• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Lpg Sorumlu Müdürlerine Önemli Duyuru | LpgSm.com

• Konuyu başlatan ebubekirekinci
  • Başlangıç tarihi
E

ebubekirekinci

Merhaba Sayın LPG Sorumlu Müdürleri,

Bildiğiniz gibi Haziran Ayında LpgSorumluMudurleri.com adlı sitemizi açtık, bunun yanında akılda kalıcı olması için LpgSm.com u da alarak aynı siteye yönlendirdik.

Şimdi sitemizin önemi ve görevleri ile bizim görevlerimiz hakkında ve bunun bize katkısı hakkında çok önemli bazı şeyler paylaşmak istiyorum.

Sitemizin görevleri:
1) LPG Alanında meydana gelen tüm gelişmeleri, yasalarda meydana gelen değişimleri ve bunlara karşılık istasyonların yapması gerekenleri yayınlamak,
2) LPG Alanında faaliyet gösteren, bu sektörde çalışan herkese; İstasyon Sahibi, İstasyon Müdürü, İstasyon'un diğer yetkilileri, Pompacı ve Tanker Şöförüne varıncaya kadar olan İstasyonun bütün çalışanlarına yönelik, eğitim haberleri ve video'ları yayınlayarak biliçlendirme çalışmaları yapmak ve bu sayede sitemizin İstasyonlar tarafında bilinirliğini oluşturmak.
3) LPG Sorumlu Müdürleri'ni bir araya getirerek birlik oluşturmamızı sağlamak. Bu sayede mesleğimizle ilgili değişen gündemler hakkında kamuoyu'na görüşümüzü bildirebileceğimiz bir kanal oluşturmak.
4) İstasyonlar tarafından bu bilinirliğe ulaştığımız zaman da LPG Sorumlu Müdürlerine hiç iş aratmadan onları İstasyonlardan gelen Sorumlu Müdür taleplerine yönlendirmek.

Kademeli olarak artan bu faydaların tamamına birkaç ay içerisinde ulaşmamız işten bile değil.

Fakat dikkat ederseniz bu anlattıklarım sanki şu anda varmış gibi, Sitemizin Görevleri kelimesini kullandım fakat*sitemizin bu görevleri yerine getirmesi için bizim de sitemize karşı olan bazı görevlerimiz bulunuyor ve bizim görevlerimiz onun görevlerinden önce geliyor.

Sitemizin Google'daki sıralamasını artırmak. (Halihazırda sitemizin alan adı (domaini) olan "lpg sorumlu müdürleri" aramasında dahi sitemiz Google'da 4. sırada çıkıyor! Bu hiç iyi bir tablo değil..)

Nasıl?

Bu amacı, sitemize belirttiğim çerçevelerde,
1) Yazı veya Haber girişi yaparak,
2)*Yazı veya Haber girişi yaparak ve
3) Yazı veya Haber girişi yaparak sağlayabiliriz.

Aynı şeyi 3 kere söylememle, Yazı veya Haber girişi yapmanın ne kadar önemli olduğunu anlatabildim sanırım.

Şu anda sitemize yazı ve haber girişini yalnızca ben yapıyordum fakat takdir edersiniz ki herkes gibi benim de işlerim bulunduğundan dolayı bu kadar ilgilenebiliyorum. Aslında LPG Müdürleri olarak sayımız o kadar fazla ki insan sitemizin bu halde olmaması gerekirdi, yüzde şu kadarı ilgilense idi şöyle olurdu diye sözler söylemek hep yaptığımız şey ama malesef şimdiye kadar azımsanmayacak kadar bilgilendirme maili-mesajı yazmama rağmen sitemize destek çıkan olmadı.

Sitemize Haber/Yazı girişi yapabileceğimiz dökümanları sizinle paylaşıyorum. LPG Sorumlu Müdür eğitiminde ÇMO'dan almış olduğum slayt, word dökümanları ve videoların olduğu eğitim dökümanlarını RapidShare*üzerine attım. Yaklaşık olarak 300MB olan bu dosyayı indirerek Yazı ve Haber girişlerinizde kullanabilirsiniz.*

Sitemizin sitemi gayet basit olan Wordpress sitemidir. Sitemizin sağ altındaki "Kayıt Ol" girişinden kayıt olduktan sonra giriş yaptığınız alanda "Yazı Ekle" alanından yazı girişini kolayca yapmanızın ardından benim onayım ve gerekli bazı teknik düzenlemeleri yapmamın ardından yazı sizin adınızla yayınlanacaktır. Mail yazma rahatlığında haber girişi yapabilirsiniz. Yanlış yapma korkunuz asla bulunmasın. Ayrıca Wordpress sisteminden anlayan arkadaşlar bu konuda yardımcı olmak için benimle irtibata geçerlerse sevinirim.

İlginiz için teşekkür ederim,
Saygılarımla.

--
Ebubekir Ekinci
Lpg Sorumlu Müdürleri Platformu Kurucusu
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
|
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Birlik olduğunuz zaman eminim sizinde önünüzden engeller kalkacaktır. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ebubekir bey, öncelikle güzel birşey düşünmüşsünüz ve umarım inş site kullanımı artarak hep birlikte amacımıza hedeflerimize ulaşırız.

Ben sitenize buradan ilk üye olanlardanım. Ancak bir soru işareti takıldı aklıma. Sormadan edemeyeceğim;

Siz hem lpg sorumlu müdür istihdam ediceklere form hazırlamıssınız, hem de lpg sorumlu müdürlük yapmak isteyen arkadaslara form hazırlamıssınız. Güzel formlar ancak bu formları sanki sadece siz görüyorsunuz. Bu da hiç iyi bişe değil. ilanların yayınlanması gerekmez miydi? Varsa şayet, sitede ben bulamadım bana direkt link atarsanız sevinirim.

İyi günler.

Öncelikle Fatih Bey ve Tarık Bey, iyi dileklerinizden dolayı teşekkür ederim.

Tarık Bey, bunu yapmamın amacı LPG Sorumlu Müdüre ihtiyaç duyan istasyonların yapmaları gerekeni azaltmak. Bir form doldurma kolaylığında iletişim bilgilerini bıraktıktan sonra kendilerine uygun kişiyi onlar zahmet etmeden kendilerine göndermemiz, sitemizin kolaylığı açısından çok önemli. Pazarlama'da, müşterinin ayağına gitmek önemlidir. Ayrıca bahsettiğiniz gibi faaliyet gösteren bir internet sitesi zaten bulunuyor. Oldukça zahmetli, görüntü açısından hiç hoş değil ve insanların özel olan iletişim bilgileri açık şekilde görünüyor.

Yani baktığınız zaman birçok açıdan bu sistemin profosyonel olduğu ortada. Sadece şeffaflık için söylüyorsanız bununla ilgili görüşebiliriz, eğer şeffaflığın dışında bu sistem hakkında başka bir eleştiriniz varsa onu da değerlendirelim.

İlginiz için teşekkür ederim.
İyi çalışmalar,
Selamlar.