• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Lpg yardım.

Türkan Çolak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
..... Holding
Merhaba arkadaşlar. Lpg sorumlu müdürlük yaptığım bir tesis var benim. Anlaşma yaptım. Buraya ne sıklıkla girmeliyim? Tutanak nasıl tutacağım ya da nasıl eğitim vermem gerekiyor?

@Türkan Çolak

haftada 1 gün gitseniz yeterli olur. 2014 te oda yeni bir kayıt defteri verecek. eskiden basit bir tutanak tarzı birşey vardı şimdi onu değiştirdiler. lpg sorumlu müdürlük ile ilgili yönetmelik size yol gösterecektir. tutanak için basit bir format hazırlamanız yeterli olur size bir örnek göndereyim. göndereceğim örnek isg ile ilgili çalışanın kişisel koruyucu donanım kullanmaması şeklinde düzenlenmiştir. siz bunu o istasyondaki lpg dolum görevlisi (pompacı) için düzenlersiniz . ayrıca eğitimler için internetten veya odadan bayağı bir döküman alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• 0266.docx
    31.4 KB · Görüntüleme: 82
benim lpg istasyonu şehre 2 saatten fazla bi mesafede bi beldede haftada bir gidilmese sorun olur mu.. birda 1 ay oldu gitmedim nasıl bi sorun olur ?

odanın yeni çıkaracağı evrak haftalık olarak doldurulacakmış. (eğitimde öyle söylemişlerdi) bu yüzden haftada en az 1 gün gitmeniz gerekecek. şuan sorun olur mu onu bilemiyorum aslında oda yı bir arasanız daha detaylı bilgi vereceklerini düşünüyorum.