M8 avea iletişim merkezlerinde

Kayıt
15 Mayıs 2013
Mesajlar
16
Beğeniler
4
#1


Sense 6 ile teçhizatlandırılan HTC One M8, metal kasası ve Akıllı Sensör Hub’ı ile tüketicilerin ihtiyacını öngörerek günlük faaliyetlerini hafifleten Motion Launch özelliliniği kullanmaktadır. HTC M8, yeni Duo Kamera teknolojisiyle yaratıcı ve profesyonel kamera kalitesiyle anları kaydederken, BoomSound ile akıllı telefonlardaki yeni ses kalite standartlarını tekrar belirliyor. Tasarım ve kalitede bir dönüm noktası olan yeni HTC M8, daha çarpıcı ulaşması mümkün bir görüntü için yeni ustalıkla oluşturulmuş kasasıyla dikkat çekiyor. Kibar, dayanıklı ve yüksek kaliteli gövdesi tek parça metal 5” Full HD ekranı komple kaplarken, kenarlara doğru da ufalıyor. Bu da daha pürüzsüz ve daha yumuşak kavisler ve doğal bir tutuş sağlıyor.

2.3 GHz 4 çekirdekli Krait CPU’ya sahip Qualcomm Snapdragon sekizyüzbir işlemci ve entegre 4G’ye sahip yeni HTC One M8, en yeni Android yazılımı olan Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle destekleniyor. Yeni HTC M8 aynı zamanda yepyeni HTC Sense 6 ile birlikte geliyor. Daha net ve daha göz alıcı görüntü sunması amacıyla tamamen baştan yapılmış olan Sense 6 istenildiği gibi ve görkemli renk renk görseller bulunduruyor ve istenilebilen bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Heyecanlandıran yeni bir görünümler yapabilmek için çeşitli etkinlik alanları arasında yer alan galeri düzenlemesini öncelik olarak belirleyen HTC Sense tasarlayanlar HTC M8’de belirli bir objeyi içeren tüm fotoğrafları sezgisel olarak tek bir albüme taşıyan, görsel bir arama aracı olan Image Match’i de kullanıma sunuyor. Son olarak yavaş çekim modunu da bünyesinde bulunduran yeni One M8, bu yeni fotoğraf modu ile high Defination kalitesinde ağır çekim videolar çekmenizi ve önce ki zamanlar da çektiğiniz videoları istediğiniz özellikleri katarak yavaşlatmanızıda sağlıyabiliyor. Bu özellik de çektiğiniz videolarınıza daha imtiyaz bir drama duygusu vermenizi ayrıca belirli anları ön plana çıkarmanıza imkan veriyor.

Avea faturalı ya da faturasız hat sahiplerine aylık/50 TL ek fiyatla sahip olabilirsiniz.
 
Kayıt
23 Eylül 2015
Mesajlar
11
Beğeniler
248
#2
Oldum olası ısınamadım şu HTC marka telefonlara. Bir de bu android cihazların 4-8 çekirdekle yaptığını, iPhone tek çekirdekle hiç zorlanmadan yapıyor işte kalite farkı. Tamam elmanın kilosu pahalı ama Apple gibisi yok kim ne derse desin.