Madeni atık yağ geri dönüşüm tesisi

rifatyuksekk

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
0
Çimento fabrikalarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem gönderdiğiniz atık için bertaraf bedeli ödememiş olursunuz hem de atığınız değerlendirilmiş olur.

Çimento fabrikalarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem gönderdiğiniz atık için bertaraf bedeli ödememiş olursunuz hem de atığınız değerlendirilmiş olur.

sedefp

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
16
Arkadaşlar atık madeni yağ geri kazanım tesisinde çalışmaya başladım. Tesis kurulum aşamasında. Kapasite raporu, ts 13369 13541 belgeleri vb. daha çok işi var. bu konularda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Okan Türe

Mevzuat Grubu
Mevzuat Grubu
Başlık
2
Tepki
564
Mezuniyet
2011—12
@sedefp
@sedefp
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
sayfasında
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
ile ilgili Çevre Lisansı aşamasında aranacak şartlarla ilgili form var. Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliğini de inceleyin.

Dosyalar

sedefp

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
16
@oknt bunları biliyorum fakat çok detay var neyi nerden hangi sırayla yapmalıyım kafam karıştı. ticaret sanayi odası mesela kapasite raporu için puanlamaya ihtiyacınız yok diyor ama epdk belge vermek için bu puanlamayı istiyor. ee bi yandan ts belgeleri var bi yandan epdk bir yandan çevre. :acpsnr:

ercerenen

Üye
Başlık
0
Tepki
1
Kapasite raporu alımı için başvuru yaptık ve denetlemeye gelecekler iso dan. Nelere dikkat ediyorlar ve çevre açısından neler sorabilirler?

@sedefp biz de şu an kurulum aşamasındayız ve ilk olarak ts ve kapasite raporu başvurularını yaptık. Şu an denetim için bekliyoruz. Sonra izin lisans sürecine gireceğiz.

Emrah Bozkurt

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
171
sunduğunuz belgeleri yerinde görmeye gelirler. çevre ile ilgili fazla detaya girmezler. makina ve iş akış şeması odaklı giderler.

Yukarı Alt