• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Marmaray projesi çed raporu

Sedat Mert

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar arkadaşlar
çed dersi için marmaray projesi çed hazırlayacağım ancak bunun için bir kaynak ve yardım bulamadım yardımcı olurmusunuz?
(bakanlık bu proje için çed hazırlamadı)

fatma hoca kendisi seçti hepp yok maden ocağı yok kömur ocagı yok otelle ılgılı ced dıye vermıs.ama en kotusu benımkı oldu kurada cıktıysa bu nasıl sans onuda anlamadım :D

İstanbulda yeni yapılacak olan hava alanının çedi yapıldı. Pazarlık yap hocayla. köprü yerine havaalanını ver. O da havalı

bir ihtimal daha var ödevin süresi uzunsa sallan yuvarlan basit bir çed raporu hazırlamaya çalışırsın.Nasılsa hocanın elinde de kaynak yok, olmayanı verdiniz ben de kendim hazırlamaya çalıştım der durumu 1-1 kurtarırsınız.Yok 1 hafta içinde istiyorsa seni özleyeceğiz...

ödev pazartesiye teslim olcak zaten bu yüzden sıkıtnıya girdim ödev teslimine ay olsa bile son hafta yapardım ben :D
ama ben bunu çevirmeyi başarcam siin dediğiniz gibi yapıp daha atak olacak sunumu var sunumunda show yapacam bakalım :)

@Sedat Mert
çed hazırlama taslakları var bari onların ilgili başlıklarına kopyala yapıştır yap bulduğun bilgileri, erişemediğin bilgileri es geç, sonunda bir de video bulursan kurtarabilirsin.

aynen bende senin gbi düşündüm videoda buldum onuda sunumda izleteceğim. bana hazır bır taslak lazmdı kı onun üzerinden (kopyala yapıstır :D ) calısayım :)
umudum yok ama bakanlıga maıl attım