• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Maya üretim tesisi yer: şanlıurfa osb bu faaliyetin çed yönetmenlige çed veya ptd hazirlanması gerekmektedir

Ahmetsen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre ve şehircilik bakanlığı
Hocamın bana verdiği ödev yardımcı olacak var mı

Şöyle yapıyorsunuz:
-
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine giriyorsunuz.
- Sektör kısmına GIDA seçiyorsunuz.
- Alt sektör kısmına "Maya Üretimi" seçiyorsunuz.

Elinize örnekler geçmiş oluyor. Sonrasında Şanlıurfa için kendiniz sıfırdan oluşturabilirsiniz.
Simülasyonun ilk aşamasını başarıyla tamamlayabilmeniz için bu görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Hocam hiç başlamadım ne yapacağımı nasıl hazirlayacagimi dahi bilmiyorum. Derslere de girdim ama 3 yıl önceydi birşeyler hatırlayamıyorum.

ilave olarak Google Earth programını indirip bilgisayarınıza kurun.
Ekteki kml dosyasını bu programda açın. (sizin için Şanlıurfa OSB'den boş bir arazi işaretledim.)
Sağına soluna bakın yerleşimlere, akarsular vs nekadar uzaklıktasınız gibi değerlendirmeleri buradan yaparsınız.

Ekli dosyalar

• tkgm-parsel-sorgu-sonuc-122-ada-3-parsel.rar
    581 bayt · Görüntüleme: 13
Programı indirip şanlıurfaya gittim en yakın sanayi topluluğunu buldum ve seçtiğim yeri aşağıdaki videoyu takip ederek oluşturdum:
Artık aradığımız herşey internette var çok şükür ki 🤷‍♀️
[automerge]1592634189[/automerge]
Zaten biraz programı incelerseniz bu videoya bile gerek kalmayabilir. Çok keyifli:)

Bilgisayarımı birine vermiştim 2 güne getirecek bende telefondan sözel kısımları hazırlayayım dedim.
[automerge]1592912932[/automerge]
Bilgisayarımı birine vermiştim 2 güne getirecek bende telefondan sözel kısımları hazırlayayım dedim.
[automerge]1592913004[/automerge]
Hocam koordinatları sizde kaç olarak çıkıyor o koordinatları bana söyleyebilirmisiniz.