• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mehmet GÜRSOY' ithafen :)

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Firma
Fernas İnşaat A.Ş.
Herkese Merhabalar ,

Biliyorsunuz ki mesleğimizin büyük bir bölümün de Entegre Çevre Bilgi Sistemini kullanıyoruz. Yeni bir sistem olduğu için çoğu arkadaşımız çoğu zaman belirli başlı engellerle ve hatalarla karşılaşıyoruz.

Bu konu da şahsım adına söylüyorum diğer meslektaşlarım da buna katılacaktır bence Bakanlık kısmında çalışan büyük bir şans olarak gördüğüm Mehmet GÜRSOY Bey'in yardımlarına sahibiz.

Çoğu sorunla (ilgisi olsun olmasın) ilgilenerek çözüm odaklı sonuçlar oluşturan ve bir çok işimizde bizlere yardımcı olan , atılan mailleri geri çevirmeden imkanı dahilinde oldukça bizlere cevap verip sorunlarımızı çözen Entegre Çevre Bilgi Sistemi Yeterlilik Uygulaması yetkilisi Sayın Mehmet GÜRSOY'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bu zaman ki yardımları ve bundan sonraki yardımları için çok çok teşekkür ediyoruz.

Not: Sizlerde bu başlık altından teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.
Not 2: Kendisine forumumuz ve bu konu ile ilgili mail ileticem belki buna da geri dönüş yapar :D

Herkese İyi Çalışmalar...

Eyvah bu sorunu nasıl çözeceğiz dediğim an attığım bir mail ile sorunumu çözen kişi. Allah daha iyi makam ve mevkilere nail eylesin

Arkadaşlar hayırlı haftalar, @Fatih Koçak arkadaşımız bir öneride bulundu. Sayın Mehmet GÜRSOY'a kuru kuru teşekkür edilmeyeceğini ve kendisinin baklava alarak ziyarette bulunacağını söyledi. Ben ilk başta şok oldum ve kendisine bu davranışının çok güzel hareketler olduğunu söyledim. Biliyorsunuz Fatih arkadaşımız İstanbul eşrafının tanınmış ailelerinden biri. Kendisi KOÇAK baklavalarının varisi ve "benim adım bomba soyadım ölüm" sloganıyla özdeşleşen biri. Kendisine CMNET ekibi olarak teşekkür ederiz ve bir an önce sözlerin tutulması ümidiyle... :)

@Cem Yılmaz Ne nazarı çiçek? her problemde o bakmıyorsa Mehmet Gürsoy a yaz dedik tükendi çiçeğim🤦‍♀️ Ama beni beklemiş, emekleri için tekrar teşekkür ederiz madem :p💐
edit: yine de birşey olunca mehmet gürsoya yazalım diyemeyeceğiz :(

Son düzenleme: