Memtek 2011

Murat Erdem

Genel Yönetici
CMNet Üyesi
Kayıt
17 Aralık 2008
Mesajlar
413
Beğeniler
369
Şehir
İstanbul
#1
Eki Görüntüle 11602

Ulusal Membran Teknolojileri Araştırma Merkezi, 2-3 Kasım 2011 tarihleri arasında İTÜ Ayazağa Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan 2. Ulusal Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu’nu organize etmekten ve bu organizasyonu duyurmaktan büyük mutluluk duymaktadır.
Türkiye’de bu konuda düzenlenen tek konferans olma özelliğini taşıyan etkinliğin birincisi 2009 senesinde yaklaşık olarak 400 kişinin katılımı ile İ.T.Ü.’de Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde başarı ile gerçekleştirilmiştir. Bu sempozyum ile ülkemizde bu konuda yapılan araştırma ve uygulama sonuçları bilimsel seviyede tartışılmış, ülkemizdeki membran teknolojilerinin çevre mühendisliğindeki teorik ve uygulamaya dönük araştırmaları ile uygulamada elde edilen deneyimler ve karşılaşılan problemlerin çözümüne yönelik çalışmaların sonuçları sunulmuştur.

Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu Düzenleme Kurulu, her geçen gün tükenen su kaynaklarının su geri kazanımı ve alternatif su kaynakları bulunması yönünde oluşturduğu baskı ve 2009 senesinde gerçekleştirilen başarılı organizasyonun verdiği motivasyon ile ülkemizde bu teknoloji alanında yapılan en son çalışmaların paylaşılması, tartışılması ve böylece bu bilim dalının ülkemizde daha da kökleşerek mevcut problemlere daha kalıcı çözümlerin üretilebilmesi amacıyla sizleri, 2-3 Kasım 2011 tarihleri arasında İTÜ Ayazağa Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan "2. Ulusal Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu 2011" e katılmak üzere davet etmektedir.

Sempozyuma üniversiteler ve araştırma enstitülerinden araştırmacıların, kamu kurumları, sanayi kuruluşları ve mühendislik-müşavirlik firmalarından yönetici ve teknik elemanların katılmaları beklenmektedir

Eki Görüntüle 1716
 

qrafiqer

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
12 Temmuz 2010
Mesajlar
180
Beğeniler
28
Şehir
Ankara
#2
biraz erken olmadı mı ? daha önce haberim olsa katılmayı çok istediğim sempozyumlardan biri.
 

Murat Erdem

Genel Yönetici
CMNet Üyesi
Kayıt
17 Aralık 2008
Mesajlar
413
Beğeniler
369
Şehir
İstanbul
#3
Benim de Cuma günü haberim oldu aslına bakarsan.. Gerçi katılım davetiye usulu davetiyen yoksa da 200tl gibi bi rakam ödemen gerekiyo..
 

Yukarı Alt