• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Merhabalar

Tuğra Taşci

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çevre norm danışmanlık
merhaba arkadaşlarım büyüklerim..
bi aksilik olmazsa ocak ayında mezun olacağım.iş ilanlanı olan firmalara başvurularda bulundum buradan da bana yardımcı olabilecek kişiler arıyorum.haziran ayının 25 inden itibaren eylüle kadar iş öğrenmek adına çalışmak istiyorum.istanbul avrupa yakasında bildiğiniz 2-2.5 aylık çalışmamı sağlayacak birilerini tanıyanlar veya şirket sahibi abilerim ablalarım varsa buradan bana yardımcı olabilirler mi acaba ? ilginiz ve alakanız herkese teşekkür ederim şimdiden