• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sempozyum Merkezi Laboratuvar Belirleme Sistemi (MELBES) Çalıştayı 22-26 Kasım 2019

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Güneş Çevre Danışmanlık
crop_merkezi-laboratuvar--8230-20191014133200.jpg

Bakanlığımız, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nün öncülüğünde, Merkezi Laboratuvar Belirleme Sistemi'nin (MELBES) değerlendirilmesi, katılımcıların görüşlerinin alınarak geliştirilmesi amacıyla Yetkili Çevre Laboratuvarları temsilcileri için 22-26 Kasım 2019 tarihleri arasında ve Sektör Temsilcileri ile Çevre Danışmanı Firma temsilcileri için 23-26 Kasım 2019 tarihleri arasında Merkezi Laboratuvar Belirleme Sistemi (MELBES) Çalıştayı düzenlenecektir. Çalıştayla ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşılabilir.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Asıl soru şu bu çalıştayı TUÇEV' e kim ihale etti.

Bakanlığın Ankara' da salonu yok mu hemde 3250 nedir ya ? Bu kadar saçma hitap ettiği insanlarla alakası olmayan bir bakanlık daha yok.

1- ) Eğitim yapsa neyse bunun adı çalıştay tüm avantajlı ve dezavantajı kurumları çağırman gerek.
2-) Bu ihale nasıl yapıldı TUÇEV' e neden verildi
3-) Antalyada ki bir otelin günlük kalma bedeli 100 TL civarı kışın 4 gün desen 400 TL yapar zaten çalıştay salonunu otel karşılıyor diğer masrafları da koysan en fazla 4 gün için 1000 TL yapar kalan parayı o adamlar ne yapacak sen kar yapan bir kuruluş musun ?
4-) Çalıştaya gelen bakanlık personelinin ücretleri ulaşım masrafları kim karşılayacak ayrıca eğitim ödeneği adı altında para alacaklar mı ?

ÇMO ya sesleniyorum bu eğitim konusuna el atmaları gerekiyor.

Ankarada evi barkı olan da vermek zorundamı bu parayı? Yani evide geçtim AŞTİ'de yatacam ben belki yani niye kafalarına göre tuttukları otele para verelim. 3250 TL'ye şimdiden 2020 yaz sezonunda herşey dahil tatil yapılır be. ayıptır yazıktır.

Birde bu parayı verip katılan oluyor mu? veya katılan oldu mu? Acayip bir şekilde merak ediyorum.

@Oğuzhan Keskin Laboratuvarlar mecburen katılıyorlar hocam, "aman katılmazsak sıkıntı yaşarız" korkusu vardır. Danışman firma olarak katılana da helal olsun yani az para değil. Bir de 3 gün ayırmak zorundasınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...