Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mesaj içeriklerinde nizam ve intizam

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Sayın arkadaşlar,

  Mümkün olduğunca sitemizde açılan konulara müdahale etmemeye çalışıyorum fakat bir yerde mecbur bırakılıyorum. Bildiğiniz üzere sitemizde her konu bir konu başlığıyla açılmaktadır. Konu başlığı olmasının sebebi mesajların alakaya göre gruplandırılması içindir fakat özellikle çevre izinleri konusunda her başlıkta çevre izinleri ile ilgili her mesaj yazılmaktadır.

  Ambalaj atığı yazan bir başlığa girdiğinizde, başlık altında ambalaj atığı ile ilgili yazı bulunmaktaş, emisyon ile ilgili yazı bulunmakta, deşarj izni ile ilgili yazı bulunmakta. Yazılan mesajlar konu başlığını kapsamamaktadır ki buda bizleri oldukça rahatsız etmektedir.

  Bu durumun sebebi forum kullanmayı bilmemekten mi kaynaklanmaktadır yoksa bir şey olmaz mantığıyla yaklaşılması mıdır anlamakta güçlük çekiyoruz.

  Gerekirse tüm boş vakitlerimi harcayarak konu başlığından ilgisiz olan tüm mesajları silerim fakat bu durumu ünvan olarak mühendis kelimesini kullanan bireylere yakıştıramadığım için yapmamaktayım.

  Herkesten bu konuya özel önem göstermesini rica ediyorum.

  Özellikle Sedat Azizoğlu canguney infoalper 'den ricam konu başlığıyla ilgili olmayan soruları cevaplandırmamaları yönündedir.

  Saygılarımla..

  Fatih ÖZCAN
   
  Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
 2. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Fatih Bey; uyarınız için çok teşekkür ederim, farklı konu başlıkları altında kullanıcılardan gelen sorulara cevap vermek zorunda kalıyorduk, artık sorun ilgili başlıkta yer almıyor ise üyeleri gerekirse yönlendirip bilgi kirliliğinin önüne geçebiliriz.

  İyi Günler Dilerim...
   
 3. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  İlginiz için teşekkür ederim Sedat bey,

  Bilgi kirliliği arttıkça üyelerin aradıklarını bulması zorlaşıyor haliyle aynı konular sürekli açılıyor. Bunun önüne geçmek içinde elimden geleni yapacağım.
   
  Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
 4. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Bu konuda bakanlık çalışanları olarak yapılması gereken ne varsa bizde yapmaya hazırız, önemli olan sitemizin verimliliğini arttırarak daha çok ilgili kullanıcıya hitap ederek onlara sorunlarıyla ilgili ulaşmak ve yardımcı olmak, bu konudaki hassasiyetinizden ötürü bende size teşekkür ederim.
   
 5. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Sedat Bey, hassasiyetiniz ve paylaşımlarınız için teşekkür ederiz..
   
  Sedat Azizoğlu bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...