• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mobil imza

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Arkadaşlar kolay gelsin. Dün mobil imza için kullandığım telefona mesaj geldi ve mesajda; 16 eylül'den sonra mobil imza işlemleriniz sona erecektir. Detaylı bilgi için 532'yi arayın diye. Bu sorunu yaşayan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

bende 532 aradım, BTK nin değişikliği üzerinde hepsinin değişmesi gerekiyor sizi arayacaklar dediler, bende son gün ararsanız bir şey ifade etmeyecek dedim bunun üzerine talep oluşturdular. arama gelince paylaşırım tekrar.

@Sinem Malkoç
Sinem hanım size gelen mesajı silmeyin ve turkcell bayisine gidin, bir de yanınıza kimliğinizi alın ve gelen mesajı göstererek ücretsiz değişim yapıyorlar. Gitmeden halledilmiyor ben dün turkcell bayisine gittim sordum.

@deryaozyurt
ben 532'yi aradım değişimin yapılması gerektiğini söylediler hatta mesaj geldi. Arkadaş bir şeyide doğru düzgün yapsalar.

@Olgaç Sürmelihindi
Aynen bnde sordum gdip ama ole bi bilgi bize gelmedi dedi cuma gunu sormustum bakalim bugun tekrar gdip sorucam ins bilgi gelmistir artik :)

@Sinem Malkoç
peki bize gelen mesaja göre değişim yapacak mıyız? Benim arkadaşlarım değiştirmiş hepsi. Bunda bile bilgi kirliliği var bence ücretsizken değiştirelim sonra buna da para isterler:)

@Sinem Malkoç
anladım bugün kartlar gelecekmiş bazı bayilere artık gidip değiştireceğiz. Hayırlı olsun herkese.

e-imza için 15 Eylül yani bugüne kadar değişim sondu. Bundan sonraki değişimler ücretli olacak. bugüne kadar yapanlar ücretsizdi.

avea nin mobil imzasi calismiyor vodafone da hala mobil imza yok. e bu adamlarda tek olduklari icin onlara mecbur oldugumuzu bildiklerinden boyle davranabiliyorlar. klasik turkcell...

@Sinem Malkoç
bana gelen mesaj şöyle 16 eylül'den itibaren mevcut sim kartınız ile mobil imza servisi kullanılmayacaktır. Yeni teknolojili, mobil imza uyumlu sim kartınızın ücretsiz değişim işlemleri ile ilgili bilgi almak için 532'yi arayabilirsiniz diye ben arayıp soracağım. Herkesi farklımı yönlendiriyorlar.

evet aynı ama bana 16 eylülün son gün olmadıgını hatta bazı yerlerde hat 1 hafta sonra geleceğini ve o zamanda değişim yapılacagını söylediler.