• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mobil imza

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Arkadaşlar kolay gelsin. Dün mobil imza için kullandığım telefona mesaj geldi ve mesajda; 16 eylül'den sonra mobil imza işlemleriniz sona erecektir. Detaylı bilgi için 532'yi arayın diye. Bu sorunu yaşayan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

@Ahmed Arif Çelik
Gerilim yaşamadan olmuyor:) ücret ödeyeceksiniz dediği anda şok oldum.Yeteri kadar para ödüyoruz zaten ve onca insan mağdur durumda. Birden aklıma tüketici derneği geldi aslında o da oalbilirdi ama sıkıntı şimdilik çözüldü. Aktivasyon sorunuda çözülürse tamamdır.

@Tuğçe Özcan
ben gittim cumartesi akşamı değişiklik yaptım. Müşteri hizmetlerinden biri talep oluşturalım size gönderelim ücretini ödersiniz diyordu. Sıkıntı çözüldü. ama şunu anladım hakkını arayacaksın ve gerekli yerlere şikayet edeceksin.

Arkadaşlar bakanlık mobil imza sistemiyle ilgili firmayı değiştirmiş. Bundan dolayı mobil imzanız olsa bile sistemde sıkıntı yaşayacaksınız. Ancak e-imza güncellemeleri tamamlanmış. Bilginize...

Merabalar, ben en yakın TİM giderek kartımı aldım ve aktifleştirdim daha sonrada kullandığım internet bankacılığından mobil imza başvurusuna yeniden başvurarak mobil imza onayı aldım ve şuanda aktif olarak kullanabiliyorum (garanti bankasından yaptım )

yok geri dönüş yapmadılar . ben direk internetten başvuruda bulunarak aktifleştirdim tabiki önce hangi banka üzerinden çalışıyorsan sim kart değişikliği bilgisini verdikten sonra başvuruda bulundum yeniden şifre filan oluşturuyorsun sonrada hemen kullanabiliyorsunuz

@barış koçben 2012 yılında almıstım ve banka üzerinden herhangi bir işlem yapmamıştım ve garanti bankasında internet bankacılığım var ondan yapsam olur mu?

tamam bende oradan yaptım zaten bireyselden başvurular var oradan GSM yi tıkla oradan da mobil imza başvurusu yazıyor oradan başvurabilirsiniz... Neyse Olgaç bey kolay gelsin.

Olgaç bey ben garanti bankası internet sitesi bireysel kısımdan yaptım orda zaten sizi yönlendiriyor sistem bu aşamada şifre belirliyorsunuz ve mobil imzanızı kullanarak mobil imza sözleşmesini imzalıyorsunuz. Daha sonrasında e-devlet sistemine mobil imza ile girerek çalışırlığını kontrol edebilirsiniz.