• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Msn tarih oluyor

WalkMan

CMNet Üyesi
Kayıt
7 Ocak 2010
Mesajlar
808
Beğeniler
302
Şehir
Secret
#1
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.


MSN Tarih Oluyor

Bilgisayar üzerinde sohbet denilince bir zamanlar tartışmasız olarak en popüler yazılım olan "Msn Messenger" 2013 yılının ilk çeyreğinde bizlere veda edecek.


Birkaç yıl öncesinde Windows Live Messenger olarak isim değiştiren Msn Messenger, Windows işletim sisteminin bir parçası haline getirilmişti ve Windows Live Essentials adı altında farklı araçlarla birlikte kullanıcılara sunulmuştu. Bu bile Skype'ın yaygınlaşması ve sunduğu hizmet kalitesi karşısında Windows Live Messenger'ın eski popülerliğini yavaş yavaş yitirmesinin önüne geçememişti. Sonuç olarak Microsoft akıllıca bir hamleyle Skype'ı satın alarak, popülerliğini yitiren Windows Live Messenger yerine Skype hizmetine geçiş yapmanın temellerini attı. Bu atılım sonucu 2013 yılının ilk çeyreğinde Msn'e veda ediyoruz. Fakat bu temelli bir veda değil; kullanıcılar mevcut Msn hesaplarını Skype ile birleştirebilecek. Mantık olarak da iki yazılım hemen hemen birbirleriyle aynı hizmetleri sunuyorlardı: görüntülü,sesli ve yazılı sohbet. Bu birleştirme işlemi' Skype'ı güncelleme yoluyla mümkün olan ve Skype ekibi tarafından yardımcı dökümanlar ve verilerle desteklenecek bir süreç şeklinde olacak. Hatta şu an bile Mac ve Windows için yayınlanmış Skype 6.0 sürümü Microsoft hesabı desteğine sahip. Ayrıca Windows 8 ile birlikte entegre olarak gelen Skype'ı da yine Microsoft hesabınızla birlikte kullanabilirsiniz.

Kaynak: Milliyet
 

Mystogan

CMNet Üyesi
Kayıt
24 Aralık 2012
Mesajlar
23
Beğeniler
12
#4
Msn hesaplarını Skype birleştirildiğinde eski mail filan ulaşılacak mı?
Bu çok kötü oldu ya :agla:
Msn, hotmail outlook olacak. Şuan yaygın bir kullanıma sahip olmasada isim ve soyisim şeklinde adres alabileceğiniz bir mail ortamı. Ben kullanıyorum birden fazla mail hesabınızı da bağdaştırabiliyosunuz. hotmail ve outlook hesabımı aynı ortamda kullanabiliyorum.