Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mühendis etkinliği

Konu, 'Etkinlik Duyuruları' kısmında Projetor tarafından paylaşıldı.

 1. Projetor

  Projetor CMNet Üyesi

  Değerli arkadaşlarım geleceğimiz için hem özel sektör hem kamuda hakettiğimizi almak için TT çalışması başlattık öğrenci çalışan demeden hepinizi twitterda başlatacağımız seri tt çalısmasına bekliyoruz . Çünkü biz birbirimize bakmaktan vazgeçmedikçe kimse bizim hakkımızı vermeyecek .
  Kişi başı 5 liralık bir katılım gerekiyor sayı çoğalırsa 1-2 liraya düşüyor lütfen destek verin arkadaşlar biz sizlere inanarak güvenerek bu yola girdik. Desteğinizi esirgemeyin , etkinliği görüp katılabileceğiniz gurup ise aşağıdadır.
  Facebook
  Mesleki olarak katılımın en az olduğu gurup ise Makine ve çevre mühendisliği. Arkadaşlar özel sektör ve kamu içler acısı bir durumda , işsizlik katlanarak artıyor lütfen katılım gösterelim biz geleceğimize sahip çıkmassak kimse çıkmaz.
  O halde geleceğine sahip çık !
   
  Zahide Selen, yusufok ve FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
 2. Burak Bilen

  Burak Bilen CMNet Üyesi

  İşsizliğin katlanarak gittiği doğrudur. Parayla böyle şeylerin yapılması hiç mantıklı gelmiyor. Zaten ortalık işsiz kaynıyor diyorsun. O zaman millet o parayı vermez kardeşim (2 lira da olsa). Yok çünkü..
   
 3. Dystopia

  Dystopia hiç Site Kurucusu

  Twitter'da genelde futbol ve siyasi şeyler gündemde oluyor. Şu grubunuzdaki 3 bin küsür kişi burada bile değilken, buradan böyle bir talebinizin çok da etkili olacağını sanmıyorum.
   
 4. FERHAT ELÇİ

  FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

  O 3 bin kisi burda olsa ne olacak anlamdim..
   
 5. Dystopia

  Dystopia hiç Site Kurucusu

  @FERHAT ELÇİ hemen hemen her forumda (DH gibi bir forum da dahil) hep aynı muhabbetler. Gel foruma bas facebook sayfası linkini sonra gidiş o gidiş. Bugüne kadar da hep böyle oldu ama kimse bir katkısını görmedi takipçi kazanmak dışında. Forumlar da sadece zarar gördü bundan. Neyse, CMNet güzel takip ediliyor. O kadar insan şu an aynı anda burada olsaydı, bunun getirdiği ses yeterdi. Zaten forumu takip eden, yazılanı çizileni okuyanlar elbet var.
   
 6. FERHAT ELÇİ

  FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

  farklı seslerin olması güzel ben şunu beklerdim hepimiz ortak görüşü çevre müh. gerekn seviyelere getirmek ufak tefek işte bazı mühendisler yok efendim birşey değişmez hele ki köstek olmaya çalışanlar bunu yerine harekete geçse ki hareket her zaman iyidir ... her zaman diyorum çevre müh. durumunu kurtaracak çevre mühendisleridir.. bu takipçi yok link meselesi olabilir birlik için adımlar atılmalı ki atılıyor bizler hareketli oldukça oda dan destek alma şansımız da var .... ayrıca etkinler var bilginiz olsun şimdi link paylaşsam kızarsınız :)
   
 7. Dystopia

  Dystopia hiç Site Kurucusu

  Sosyal paylaşım sitelerinde bu iş için çok para harcamak gerekiyor.

  -Facebook sayfanda bir gönderiyi öne çıkarırsın, o gönderi 100.000 veya 1.000.000 kişiye ulaşılacak şekilde ayarlarsın.
  -Twitter'da parayı basarsın, TT listesine anında çıkarırlar ve tak dünya ve Türkiye gündemine oturursun, duymayan kalmaz.

  Her Çevre Mühendisi 10 TL verse, epey para birikir ve bu yatırım yapılarak amaca ulaşılır.

  Yoksa foruma gel bas linki haydi arkadaşlar yüklenelim beğenelip demekle bu iş olmuyor. Olmuyor çünkü bildiğim kadarıyla Türkiye'de 35.000 civarı Çevre Mühendisi var. Öğrencilerle birlikte bu rakam 50.000'i geçebilir (bunu da en iyi mesleki istatistik kurumları bilir). Bu sebeple biraz azınlık kalınıyor. Forumun amacı da tüm herkesin ortak noktada burada olmasını sağlamak ama öyle bir şey yok maalesef. Yani 2008'den beri monoton gidiyor. Eski üyeler ve eski konular da olmasa, gerçekten çok talihsiz bir durum olurdu.
   
  Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
 8. FERHAT ELÇİ

  FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

  inanın bu yazdığınız güzel fakat gelde o parayı topla çevre mühendislerin çoğu öyle çok karamsar ki bu 10 tl yi bile tartışma konusu ederler 2 tl yok diyenler 11 tl ye paket sigara alabiliyor her gün ...
   

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.