• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Mühendis Kimdir?

Mühendis Kimdir?

Düşünen adamın önde gidenidir.
Zannetmeyen, bilen kişidir.
Pi'yi 3 alan adam değildir.
Düşerken yer çekimini, kaldırırken momenti düşünen adamdır.
Ölçülü atabilen kişidir.
Otobüs bileti alırken hangi tarafın güneşte kalacağını hesaplayan adamdır.
Sevgilisi ile kavga edince oturup "durum analizi" yapan insandır.
Bilgisayar ve hesap makinesiyle bütünleşmiş varlıktır.
İkna etmeyen ispat eden; ağzı çalışmayan eli çalışan adamdır.
Her eve lazımdır.
Duygusal olaylara da teknik mana yükleyen zattır.
T-shirtünün üstüne kareli gömlek giyen adamdır.
Kimi zaman da kadindir... :)

Kimi zaman da kadındır...

( evlenecek yaşa gelmiş hatta yaşı geçmek üzereyken kariyer mi evlilik mi bilmecesinde kariyer diye tutturunca ve bunun sonucunda evde kaldığında kendisine yine de toz kondurmayan '' beni ne doktorlar ne mühendisler istedi de gitmedim'' diyen ama aslında evlenmeyi isteyen hatta ‘’mühendisten aşağısı kurtarmaz’’ diyen bayanların bir çoğu da mühendistir.) :)

Vay be kareli gömlek nefretim yüzümden kimbilir dışarıdan nasıl gözüküyordum düz gömleklerimle:)

( evlenecek yaşa gelmiş hatta yaşı geçmek üzereyken kariyer mi evlilik mi bilmecesinde kariyer diye tutturunca ve bunun sonucunda evde kaldığında kendisine yine de toz kondurmayan '' beni ne doktorlar ne mühendisler istedi de gitmedim'' diyen ama aslında evlenmeyi isteyen hatta ‘’mühendisten aşağısı kurtarmaz’’ diyen bayanların bir çoğu da mühendistir.) :)
harika durum tespit analizi :)

S

Sümeyya Güçlü

:)) süpermiş

buzlu bir yolda yürürken momentum hesabı yaparak kayıp düşmekten kurtulan kişidir (= Erzurum gibi soğuk memleketlerde buzlu yollarda düşmeyen kişilerin çoğu mühendistir :cool:

S

Sümeyya Güçlü

buzlu bir yolda yürürken momentum hesabı yaparak kayıp düşmekten kurtulan kişidir (= Erzurum gibi soğuk memleketlerde buzlu yollarda düşmeyen kişilerin çoğu mühendistir :cool:
:) kesinlikle hatta yürüyeceği yola şöylee bir uzaktan bakıp topografyasını çıkarıp gizli buz olabilecek yerlerin hesabını yapar