• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Mühendisler hakları olan kadroları istiyor

Değerli arkadaşlarım meslektaşlarım , öncelikle hepinize merhaba .

Adminden ve moderatörlerden özür dilerim konuyu nereye açacağımı bilemedim . Okursanız sevinirim .

Arkadaşlar uzun uzadıya yazacak çok şey var ama kısa tutmak mecburiyetindeyim , her biriniz mühendis veya mühendis adayısınız , lakin ülkemizde ne mühendise nede bilime yeterli önem verilmemektedir , En acı vereni ise mühendisler mantık eğitimi almış zeki ve girişken bireylerken , 3 kişi bir araya toplanıp sesimizi duyuramamamızdır.

Öğretmen ve avukat arkadaşlarımız her dönem seslerini çıkarıp hak ettiklerini alırken bizdeki bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyeti nedir ? , İmza kampanyalarında bile binleri bulamıyoruz . Mühendisliği içine düştüğü bataktan yine biz kurtarıcaz arkadaşlar baskaları değil !

Sizden ricam , çalışan çalışmayan , işi olan olmayan , bütün mühendis arkadaşların ,

Bütün mühendisler adına başlattığımız imza kampanyasına destek vermesi imzalaması ve paylasmasıdır .
Gerekli hassasiyeti göstereceğinize inanıyor . İmza kampanyamızın linkini paylaşıyorum

Kampanyamız :

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Teşekkür eder saygılarımı sunarım .

Destek vermeniz halinde , mesajı daha görünür yere taşımanız bizi ayrıca sevindirecektir .

Hocam ben baktım da linkte mühendislik ile alakalı birşey bulamadım genel olarak site açıldı açık olan imza kampanyaları bulunuyor

Hocam buradan bakabilirsiniz..

change.org/p/kultur-kultur-gov-tr-illeridaresi-icisleri-gov-tr-basin-icisleri-gov-tr-personel-icisleri-gov-tr-mühendisler-haklari-olan-kadrolari-istiyor