Muslera Maaşını Şehit Ailelerine Bağışladı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Olgaç Sürmelihindi

Çevre ve İnşaat Mühendisi
Yönetim Grubu
Web Sitesi
www.linkedin.com
Firma
Aktif İş Arayışında
Yaklaşık 10 senedir ülkemizde futbol oynayan ve duruşuyla herkesin takdirini alan Galatasaray'ın tecrübeli kalecisi Fernando Muslera, bu ayki maaşının hepsini şehit ailelerine bağışladı.
Galatasaray'ın yıldız kalecisi Fernando Muslera, son kararıyla birlikte taraflı tarafsız herkesin alkışını topladı. Yaklaşık 10 senedir ülkemizde futbol hayatını sürdüren ve karakteriyle ülkedeki herkesin saygısını kazanan Fernando Muslera, bu ayki maaşını şehit ailelerine bağışlama kararı aldı. Muslera'nın bağışlayacağı tutar, 375 bin euro (2.5 milyon TL) olacak.

Muslera'nın bu kararı, sadece Galatasaraylılar tarafından değil tüm Türkiye tarafından takdir edildi.20200302_150245.jpg

Erkan Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İTOSB-İSTANBUL TUZLA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ
Taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmış gerçek bir futbolcu. Örnek insan.
Bu hareketiyle iyice tavan yaptı. Helal olsun :harika::harika:

FERHAT ELÇİ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İŞSİZ
saçmalıktan öte birşey değil bu kadar gündeme getirilmeye çalışılması garip geliyor bana .... insanlar takdir ediyor tabiki hoş bir hareket aksine ben siyasi kişilerin en üstten en alt kademeye kadar olan siyasi kişilerden beklerdim onlar yapıp medyada reklam yapsın demiyorum ama böyle hassas konularda sol elin verdiğini sağ elin görmemesi gerektiği düşüncesindeyim , ülkemizde siyaset böyle işliyor çoğu kısmı medya ve reklamlar

kkm

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
karışık işler
ferhat bey çok haklısınız ama bu türde bağışlar teşviğe yol açıyor. Adam türk bile olmamasına rağmen bağış yapmış diye duyup feyiz alarak 1 kişi bile elini taşın altına koysa bu yapılan duyuru katkı sağlamış olacak.

Önceki cevapları görüntüle…

FERHAT ELÇİ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İŞSİZ
@kkm güzel bir yaklaşım hocam keşke böyle elini taşın altına koymayı musleradan değilde başkalarından görsek demek istiyorum aslında :)

• Beğen
Tepkiler: kkm

Gülin Ç.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Yönetimi
Bence her şeye muhalefet olmamak lazım , evet yardım gizli yapılır ama en azından yapabilecek güçte olup yapmayanlar utanır belki de teşvik edici olur .Ki eğer fazlasına ön ayak olacaksa iyi ki de duyurmuş Seviyoruz Muslerayı Allah razı olsun !

FERHAT ELÇİ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İŞSİZ
herşeye muhalefet olmamak lazım ? örnek verirseniz sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış okudunuz galiba bu siyaset diye birşey demedim yazımda kolay gelsin @vahdet uluyol

@vahdet uluyol üstat musleranın dediğine itafen siyaset demedim siyasi kişilerin yaptıkları üzerine yorumladım ...

vahdet uluyol

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
danışmanlık
Ukrayna vatandaşı senin ülken için bağış yapıyor baksana, ama kimliğinde TÜRKİYE CUMHURİYETİ yazan kaç futbolcumuz bu kadar miktarda bağış yaptı ?

bu siyaset mi şimdi ?

Ahmet Soygazi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özcan Gıda
Ben bir Beşiktaşlı olarak Muslerayı tebrik ederim keşke tüm zenginler aynı hassasiyeti gösterse ama nedense böyle şeyler basına yansıyınca değeri kalmaz gibi geliyor bana

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Web Sitesi
www.cevremuhendisleri.net
Firma
Mutlular Çevre Ve Sistem Danışmanlığı
Bu konu oluşturduğu ve oluşturacağı istenmeyen durumlar için arşive kaldırılmıştır :)

Herkesin iyiliği kendine diyelim :)

Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...