• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Nace kodu

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
Borusan Mannesmann Boru San. ve Tic. A.Ş.
Tehlikesiz Atıklar Toplama Ayırma Belgesi'ne sahip firmalar da nace kodu ne olmalıdır? Çok tehlikeli mi, tehlikeli mi sınıfta yer alırlar?

Günaydın Tijen Hanım ben de 38.11.01 kodu üzerinde durmuştum ama firmanın aldığı kod 38.31.02(çok tehlikeli) bu kodu değiştirmek istiyorum, eğer aynı şartlarda 38.11.01 kodunu kullanan emsal firmalar varsa ben de bu kod üzerinden değişikliğe gitmek istiyorum.

tat firmalarıda tehlikeli olmalı ama bizim nace kodumuza göre yüksek tehlilkeli oluyor ben de degıstırıcem nasıl bır yol ızlemelıyım

@Dilara Meriç
muhasebeciniz 38.11.01 olarak değiştirebilir.Muhasebecinize bildirin.

38.11.01 faaliyet kodlu Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayırma Belgesi ne sahip firma var mı?

@Burak Bilen
Peki sizce ben ambalaj tat mı sordum :kyfmyrn:

Tehlikesiz Atıklar Toplama Ayırma Belgesi ile Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma konulu Çevre İzni ve Lisansı farklı belgeler fakat aynı ana faaliyet kolundalar mı soru tam olarak bu.Yani NACE kodu 38.11.01 midir her ikisi için.