• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Nasıl zam istemeli?

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Merhaba Arkadaşlar,

İş yerimizde zam isterken nasıl bir konuşma yapmamız gerekir? Örnek teşkil etmesi adına daha önce konuyla ilgili görüşme yapmış arkadaşlarımızın yorumlarını bekliyorum.

@Serap Töre Çelik

Çok teşekkür ediyorum. Sizin de bahsettiğiniz gibi önemli olan güven ve bizim ne katabildiğimiz olduğunu düşünüyorum. Size de iş hayatınızda başarılar diliyorum...

SGK’nın yükümlülükleri
MADDE 5- SGK; sosyal güvenlik bilincinin artırılması amacıyla TMMOB tarafından dağıtımı sağlanacak dokümanların hazırlanmasına yardımcı olmayı, mühendis ve mimarların ücretlerinin, TMMOB tarafından belirlenerek kuruma iletilen asgari ücretlerin altında olmaması için gerekli tedbirleri almayı diğer konularla ilgili olarak teknik destek sağlamayı ve TMMOB ile iyi niyet ve uyum içinde işbirliği yapmayı kabul ve taahhüt eder.

31 temmuz 2012'de imzalanmıştı, artık sgk'daki meslek kodları inceleniyor mu acaba?

Arkadaşlar maaşıma zam istemeyi düşünüyorum tam patronun yanına gideceğim pat diye toplantı yapılıyor Patron esip gürlüyor herkesin yeri doldurulur ve herkese hakkı verilir.Tamam diyorum bize zam yolda 1-2 ay bekliyorum tık yok gidip isteyeceğim bu sefer diyorum yine toplantı...Galiba çok belli ediyorum amacımı :komik:

@Fatih Özcan
Patron olmak zor iş Fatih Bey :) Ama güzel bir sözüm var maaş zammı isteyen arkadaşlara,Eğer zam talebiniz keskin bir dille kabul edilmez ve ayrılmayı düşünürseniz son sözünüz ; "Patron Bey,Sana Mühendis Bana İş Çok ;)" İnanın etkisini gösteriyor.