• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Naylon ham maddesi talep eden var mı?

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Arkadaşlar kolay gelsin naylon hammaddesine veya naylona ihtiyacı olan var mı?

@Mahmut Cimşit
naylonun hammaddesine veya naylon satın almak isteyen varsa ona göre elimizden çıkarmayı düşünüyorumda. sizin ihtiyacınız var mı?

ÜÜÜÜÜ
@Mahmut Cimşit
size resim gönderebilirim. bugun haberleşelim.

@Batuhan Aşcı
yazacağın bu muydu? evet önemli olan bu itirazın mı var.

eğer müsait olursanız bugun telefonla görüşelim?

@Olgaç Sürmelihindi

renkplastdan şenol bey yada eren bey ile iletişime geçin benim adımı verebilirsiniz. Plastik geri dönüşüm toz boya imalatı yapıyorlar. gfbsini almıştım zamanında

@Bilal Efe Aydın
çok teşekkür ederim Bilal bey. Ben kendilerini bugün veya yarın ararım birşey olursa size tekrardan dönüş yaparım.

@Olgaç Sürmelihindi Bey,
Böyle bir durumda konu açarken, konu ismini "Naylon gereksinimi, Naylon satış" vb. yaparsanız daha iyi olur.

Aynı konuda görüş arayan diğer arkadaşlar, arama kısmında kolayca bulabilirler eğer net bir konu başlığı atarsanız. Her konu önemli ve hepsine "önemli , acil" gibi başlıklar atarsak forum kirlenmesi olacaktır.

Teşekkürler,

@İrem Bengisu Erol
öncelikle teşekkür ediyorum düşünceleriniz için. Ama durum acil olduğu için onu yazdım. Şunuda söylemek istiyorum bazı kişiler dışında ilgilenen kimse olmuyor bazen acil ya da önemli konu yazmak iyidir ve bu konunun önemli olduğunu düşünüyorum. Herkese kolay gelsin.

@Mahmut Cimşit
tmm Mahmut bey ben size resim ve tonaj bilgilerini gönderirim. Hayırlısı olur.

ya kusura bakmada elinde ne kadar olduğunun bilgisini vermiyorsun. belki 2 ton malzeme vardır onun için zaman harcıyoruz dur.