Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne alemdeyiz!!!!

Konu, 'ARŞİV' kısmında Emrah Bozkaya tarafından paylaşıldı.

 1. Emrah Bozkaya

  Emrah Bozkaya CMNet Üyesi

  Değerli arkadaşlar son yayımlanan yönetmenlik ile ilgili toplantılar ve seminerler amacına ve yerine ulaştı mı?
   
 2. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  herkes kendini kurtarma derdinde. örgütlü bir tepki yok. olayın tamamen dışında biri olarak meslektaşlarımı kınıyorum. isgciler dışarı!
   
 3. Emrah Bozkaya

  Emrah Bozkaya CMNet Üyesi

  haklısınız bence de bakanlığa çok az bir itiraz var sadece meslek odaları ile olmaz bu iş hepimizin birlik olması gerekir.
   
  yarabandı bunu beğendi.
 4. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  çok kabulleniciyiz. kimse hak arama derdinde değil. önceki yönetmeliklerden birinde benim başıma gelen bugün çevre görevlisi unvanıyla çalışan son derece büyük bi kitlenin başına geliyor ama hala herkes günü kurtarma derdinde. hadi biz sayıca azdık, neredeyse herkes etkileniyor bu yönetmelikten ama millet sınava kalmadan belge alma, isg de kariyere yönelme, bakanlığa ve odaya veryansın etme derdinde. bir kısım içimizdeki irlandalılar da ellerini ovuşturuyordur. kimyacı çevreciden daha başarılı diyen tipler bile türedi. bakanlığa kapağı atan meslektaşlar dilsiz zaten. mesleki dayanışma sıfır.
   
 5. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  Bu animasyondaki gibi bir haldeyiz.
   
 6. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  amatör ruh ve düşük bütçe gibisi yok aslında
   
 7. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  Çed ile mesleğimize ortak sahibi olmayı, atıksu arıtma tesisi proje onayında bana dokunmayan yılanın bin yaşadığını, çevre görevlisi ile kimliksizliği öğrenmiş alem bir şekilde binbir elametle gidiyoruz kıyamete.
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...