• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Netcad içmesuyu ve atıksu projelendirme uygulamaları eğitimi

Veysel Kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gökşin İnş. Tic ve San Ltd Şti.
12-13-14-15 Ocak 2012 (Perşembe-Cuma- Cumartesi-Pazar) tarihlerinde gerçekleştireceğimiz "NETCAD İCMESUYU VE ATIKSU PROJELENDİRME UYGULAMALARI EGİTİMİ" ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir.

Saygılarımızla,
Egitimin Adi
"NETCAD İCMESUYU VE ATIKSU PROJELENDİRME UYGULAMALARI EGİTİMİ"
Egitimin Verilecegi Tarihler
12 Ocak 2012 saat 10:00 - 17.00
13 Ocak 2012saat 10:00 - 17.00
14 Ocak 2012saat 10:00 - 17.00
15 Ocak 2012saat 10:00 - 17.00
Egitim Saati
10.00 - 17.00
Egitimin Verilecegi Yer
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Eğitim Salonu
İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu
Katilimci Sayisi
25 kisi
Egitmen Bilgileri
Netcad Kurumsal Egitim Uzmani
Egitim Ucreti
CMO Uyeleri ( Aidat borcu bulunmayan)ve ogrenciler: 450 TL
TMMOB uyeleri / Diger: 750 TL
Egitim Ucretine Dahil olanlar:
Katilim Sertifikasi
Ogle yemegi ve tum ikramlar
On Kayit Bilgileri

15 Aralık 2011– 10 Ocak 2012 2011
Ön kayıtlarınızı egitimist@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
CMO Uyeleri icin;
2012 yili ve gecmis donem aidat borcu bulunmamasi
Egitim ile ilgili sorulariniz icin iletisim bilgileri
- Ad Soyadı: Tarkan KILIC
Tel: 0212 245 89 15 / 16 0530 641 68 73
E-posta: egitimist@cmo.org.tr
Egitim Programi
EGİTİMİN AMACI:
Water egitim programi, halihazir ve imar planlarinin sayisallastirilmasi ile olusturulan arazi modeli uzerinde acik ve kapali sebeke cozumleri, hidroforlu sistemler, tarifeli ve cazibeli su projelerinin hazirlanmasi konularini iceren egitim programidir.
KULLANICI BU EGİTİM TAMAMLADIGINDA;
NETPRO/ATIKSU
Metrikler ozelligi ile alternatif proje cozumleri uretebilecek ve belirlenen kistaslarda birbirleri ile karsilastirilabilecek,
Proje versiyonlama ile projeye ait tum veriler ( ncz, mdb profil, Excel raporlar vb.) sikistirilarak tek bir dosyada versiyonlanarak saklayabilecek,
Projede kullanilacak elemanlara ait standart kutuphaneler ( baca, boru kutuphanesi vb.) ile veritabaninda kayitli verileri olusturabilecek.
Baca ve Boru Editorleri ile oz nitelik bilgilerine bakilabilecek, gerekli degisiklikler yapabilecek
Boru hatlarinin debi hesabini yapabilecek,
Boru, Baca, Terfi hatti ve Yogunluk bolgelerine ait hesap sonuclarinin proje ekraninda tematikler ile gozlemleyebilecek,
Rapor alabilecek ( Hidrolik Sonuc raporu, Mecra Metraji, Baca Metraji, Kazi Haritasi, Genel Durum Plani),
Profil islemlerini gerceklestirebilecek,
3 Boyutlu gosterim ile proje uzerinde sanal gezinti ve stereo goruntuleme gerceklestirebilecektir
İCMESUYU
İcmesuyu Projelerinin Mevzuatlara Uygun Olarak Bastan Sona Uretilme Surecleri
Cazibeli Sistem Cozumleri,
Terfili Sistem Cozumleri,
Acik Sebeke Cozumleri,
Kapali Sebeke Cozumleri,
Hidrofor Hesaplari,
Hardy Cross Cozumleri.
EGİTİME KİMLER KATILABİLİR:
Bu egitim, icme su projeleri ureten kamu kurumlari, insaat ve icme su firmalari, universiteler, akademisyenler, ogrenciler ve egitmenlere yonelik olarak hazirlanmistir.

Kazık fiyat olarak nitelendirmek çok doğru değil. Eğitimin kimler tarafından hangi düzeyde verileceği çok önemli..

dizüstü ile gitmek gerekiyormuş, gitmeden en azından bir demo versiyonunu bulup sorunsuz kurulup kurulmadığına bakmak zaman kaybını engelleyebilir. hem fonksiyonlar da aşina olmak lazım.
fiyat şartlara göre uygun, oda profesyonel bilgisayar uygulamalı eğitim kurumu değil sonuçta. yemek ve sabah kahvaltısı ikramını da hesaba katmak lazım.