Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nihai çed raporu ve powerpoint özeti

Konu, 'ARŞİV' kısmında E. Caner tarafından paylaşıldı.

 1. E. Caner

  E. Caner CMNet Üyesi

  Merhaba. Seçmeli çed dersi alıyorum. Ödev olarak nihai çed raporunun okunup bunun özeti çıkarılıp sunum olarak derste anlatılması istendi. Acaba elinde nihai çed raporunun powerpoint sunumu olan var mı?
   
 2. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  Powerpoint sunumu anlatacak kişide arıyor musunuz?
   
 3. E. Caner

  E. Caner CMNet Üyesi

  bilip bilmeden yorum yapmak tabi güzel. şu an 4. sınıftayım. bitirmeler projeler derken aynı zamanda şu anda vize haftasındayız. 400-500 sayfalık çedi okuyup bunun powerpointini yapacak zamanım olsa zaten yazmazdım. en azından özetini okuyup anlatmak daha uygun geldi. her dersin bir sunumu var ama bunda biraz fazla zaman ayırmak gerekiyor. 2 hafta içinde yeraltı suyu, katı atık, modelleme ve ortak seçmeli derslerinin sunumları var.
   
  Fatih Çoban bunu beğendi.
 4. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  Kusura bakmayın dün akşam elektrikler kesildi o yüzden yazamadım. Ben yoğunluğunuzu tahmin edip gayet insani duygular ile sormuştum. Yoğunsunuz diye yerinize anlatmak istemiştim o kadar.
   
  Çiğdem Selişter ve Yücel Berber bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...