• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Nokia ailesi'nin yeni telefonu lumia 520 türkiye'de!

Kayıt
15 Mayıs 2013
Mesajlar
16
Beğeniler
4
#1
Avea AŞ, Nokia Lumia ailesinin en eğlenceli üyesi Nokia Lumia 520 yi birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 0 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturuyor. Son trend ceptelefonu ve akıllı cihazları son kullanıcıları ile buluşturan Avea İletişim AŞ; Nokia Lumia ailesinin Türkiye'de merakla beklenen en eğlenceli ve akıllı telefonu Nokia Lumia 520'yi birbirinden avantajlı dört değişik kampanya teklifi ile şimdi meraklılarının beğenisine sunuyor. Avea'nın müşterilerini özgür kılan S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında Avea kullanıcıları, Nokia lumia 520 telefonuna isterlerse tarifeye ek aylık 0 TL'den başlayan fiyatlarla ve ilk üç ay 100 mb internet kullanım hediyesiyle, veya 250 MB, 1GB veya 4GB internet tekliflerden herhangi biriyle, ya da 1000 dk.+1000SMS+2GB'lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Piyasadaki en uygun fiyatlı Windowsphone olarak dikkat çeken Nokia Lumia 520'yi peşin fiyatına 599TL ödeyerek satın almak isteyen Avealılara ise üç ay boyunca 250 MB internet hediye edilecek.

Nokia Lumia 520 akıllı telefon, 4 inçlik süper duyarlı geniş dokunmatik ekranı ve ayrıca renkli kapak özelliği ile oldukça şık tasarımının yanında barındırdığı teknik özellikleriyle de akıllı cihaz deneyiminde eğlenceli bir dönemin habercisi olmaya hazırlanıyor. Nokia Lumia Ailesi'nin akıllı çekim özelliğine sahip beş mega pixel eşi bulunmayan kamera teknolojisinin yanı sıra sahip olduğu birçok lens ve uygulama sayesinde en keyifli anları en özel fotoğraf karelerine dönüştürüyor. 1000 Mhz çift çekirdekli işlemcisinin yanı sıra, sahip olduğu mix radyo özelliği sayesinde 12 milyon şarkıya bedeva ulaşılabiliyor. Avea, ayrıca navigasyon* özelliğiyle de eğlenceli bir akıllı telefona cazip fiyatlara sahip olma fırsatı sunmaktadır. Nokia Lumia 520 akıllı telefonunun satın alındığı ülkedeki harita girdisi üzerinden sesli navigasyon servisi alınabiliyor.
 
Kayıt
18 Nisan 2013
Mesajlar
272
Beğeniler
122
Şehir
Ankara
#3
Lumia serisi iyi güzel de hala bi muallak söz konusu, Lumia isim hakkını cihaz üretimi ile beraber Microsoft satın aldı :) Artık daha iyiye mi gider yoksa kötüye mi gider bilemem ama bence yazılım ve güncelleme açısından serinin kendini kanıtlaması için biraz daha zamana ihtiyacı var.