• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Diğer Nüfus Hesabı 1.1

rica etsem proğramı indiren varsa rar şeklinde atabilir mi _?

benim bilgisayar rapid i açmıyor o yüzden rar şeklinde olursa sevinirim...

işletim sisteminiz vista ise kurulum dosyasına sağ tıklatıp "yönetici olarak çalıştır" a tıklamalısınız.
ayrıca yükleme tamamlandıktan sonra programı çalıştırırkende sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır'a tıklamalısınız

win 7 kullanıyorum da programı yüklerken biz dizi hata veriyor ve bitince açıyorum program files ta böyle bir dizin bile yok

benim kullandığım sistem win 7 onda denedim çalışmadı yüklemedi bile fakat başka bir bilgisayarda xp var onda denedim çalıştı

Arkadaşlar Programı Vista ve Windows 7 de kullanacak arkadaşlar bir defaya mahsuz aşağıda anlattıklarımı yapmak zorundalar.. Sorun yeni windows sisteminin komponent değişimi ve UAC problemidir.

1. Programı indirin ve klasöre çıkartın. Daha sonra klasörde setup dosyasını bulup sağ tıklayın. Açılan menuden "Yönetici Olarak Çalıştır" ı seçin.

Ekli dosyayı görüntüle 11889

2. Bu şekilde programı kurduktan sonra başlat çubuğundaki arama kutusuna "CMD" yazın ( tırnak işaredi koymadan).. Çıkan MSDOS simgesini sağ tıklayıp "Yönetici Olarak Çalıştır" deyin.

Ekli dosyayı görüntüle 11890

3. Daha Sonra aşağıdaki resimdeki ifadeleri açılan MSDOS ortamında yazın.

Ekli dosyayı görüntüle 11891

4. Daha sonra masaüstüne gelin ve Program iconu'nu sağ tıklayıp yine "Yönetci Olarak Çalıştır" ı seçin.

Ekli dosyayı görüntüle 11892

Hepsi bu.. Programı ikinci defa çalıştırmak istediğinizde yanı işlemleri tekrardan yapmanıza gerek yok. Herzamanki gibi simgeyi tıklatıp açabilirsiniz.. Programı XP ve önceki işletim sistemlerinde en ufak bir hata çıkmadan ve bu işlemleri yapmadan çalıştırabilirsiniz..

İYİ ÇALIŞMALAR..