• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ödevim için yardım lütfen.

Mehmet TAŞCI

Kayıtlı Kullanıcı
İyi günler...
Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...

valla ders ödevin içeriğine göre araştırman lazım.
eğer detaylı bir içerik istiyorsan YÖK ün tez veri tabanı var birde oradan araştır.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

arıtma çamurlarının bertarafı PROF. Ayşe Filibeli
bu kitabıda araştırmanda fayda var bence.

Yok ya, o kadar kapsamlı bir şey değil. 20-25 sayfalık bir powerpoint sunusu yeter. Çimento ve tuğla hakkında makale buldum. İnşallah daha farklı yapı malzemeleri bulabilirim. Çok teşekkür ederim tekrardan.

@kvser16
Arıtma çamuru kullanımı ile ilgili bende mevcut olan makaleyi ekliyorum.
İnceleyebilirsiniz.
İyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• çimento-1.pdf
    375.2 KB · Görüntüleme: 35