• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Office 2007 için PDF eklentisi..

Murat Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bu eklenti ile office 2007'de farklı kaydet özelliğine Acrobat Reader (PDF) ve XML Paper Specification (XPS) olarak farklı kaydedebilme özelliğini office 2007'ye entegre edebiliyorsunuz. .

İYİ ÇALIŞMALAR

Ekli dosyalar

• Office 2007_SaveAsPDFandXPS.rar
    532.7 KB · Görüntüleme: 122
pdf olarak sakladığın dosyaları word olarak lazım olduğunda word e çevirme (sorunsuz) bi program tavsiye eder misiniz?

Ben Adobe acrobat 9 kullanıyorum biraz ağır ama en azından pdf nin mucidi adobenin yazılımı.. Ama o bile % 100 çeviremiyor malesef..

Word 'e geri çevirdiğimi kim söyledi. Adobe Acrobat Professional sürüm ile direk pdf üzerinde istediğim değişikliği yapıyorum. :)

Tüm programlar için geçerli resim ve tablo ağırlıklı bir döküman çevirecekseniz yazıyı baştan yazmak daha mantıklı :)

evet kopyalamaya karşı korumak istiyorum bir sürü program indirdim şansıma hepsi lisans istiyor :(

Gonca Hanım bir çok programla bunu yapabiliyorsunuz ama çoğu kişi Adobe Acrobat kullanıyor ( Acrobat Reader değil ). Bunun için ;

1-Şifrelemek istediğiniz dosyayı açıyorsunuz...
2-Eğer dosya önceden başka biri tarafından şifrelenmemişse (düzenleme yapmaya karşı) File->Document Properties i tıklıyoruz...
3- Çıkan pencerede Security sekmesine geliyoruz...
4-No security yazan yeri password security e getiriyoruz..
5-Yeni bir pencere çıkıyor ve orda istediğimiz yeri tikleyip aktive ediyoruz, ister açma koruması koyarız ister değiştirme...

KOLAY GELSİN..

Daha önceki bi soruya cevap vermiştim. Yazana kadar başka bi soru sormuşsunuz :))

Aşağıdaki program PDF dosyaları üzerinde yazdırma ve kopyalama yetkilerini düzenleyebiliyor ama unutmayalım ki Screen Shot ile kopya her zaman mümkündür.. Gene de işinize yaraya bilir..

Ekli dosyayı görüntüle 11784

http://pixhost.info/avaxhome/d3/1b/00161bd3_medium.gif

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

KOLAY GELSİN..

Bence boşuna uğraşmayın 300 kb lık bir program ile şifresini bilmediğim kopyalama koruması olan tüm pdf leri kırabiliyorum..