Öğrenciler için ücretsiz Autocad 2018

Baran Ulutaş

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Eki 2012
Mesajlar
193
Tepki puanı
411
Puanları
68
Yaş
31
Firma
İlbank A.Ş.
Merhaba arkadaşlar,

Autocad'in 2015-2018 arası sürümlerini 3 yıllığına ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Birkaç ay önce Autocad'imi biraz daha geliştirmek için araştırmaları yaparken Autocad'in ücretsiz sürümü edinebileceğimi öğrendim.

Aşağıda linkini verdiğim siteye girdiğinizde üniversitenizi ve bölümünüzü yazarak kaydolabilirsiniz. Böylece sizinde Autocad'in 2015-2018 arası istediğiz sürüme 3 yıllık ücretsiz erişim hakkınız olacak. Eğer öğrencilik döneminiz bittiyse eski üniversite bölmünüzü yazarsanız kaydolmanız için yeterli olacaktır. Ayrıca bu lisanslı sürümü kullanma hakkınızı 2 ayrı bilgisayarda da kullanabilirsiniz.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.


Üye olmanızı kolaylaştırmak için bu konuda hazırlanmış bir video linkini de aşağıda veriyorum:


Ayrıca Autocad öğrenmek için birde eğitim setine ihtiyacınız olacaktır. Ben ilk başta internette bir sürü eğitim setleri buldum indirdim. Türkçe olsun, İngilizce olsun bir türlü istediğim düzeyde ücretsiz eğitim seti bulamadım. Bu çabalamalarımdan sonra ücretli bir eğitim seti almaya karar verdim. Aşağıda linkte yer alan eğitim setini satın aldım. Buradaki videoları sizlerle paylaşmak isterdim ancak paylaşmama imkan yok. Bu eğitim seti için tek key kullanma hakkım var, onu da şuan kullanmaktayım.

Tavsiye ettiğim eğitim seti:

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yap veya üye ol.


Soruları olan arkadaşlarım varsa çekinmeden lütfen yazın, yardımcı olmak isterim.
 

Hatice Özteknci

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 May 2017
Mesajlar
15
Tepki puanı
14
Puanları
3
Firma
Belirtilmedi
Bende Auto 2018 kullanıyorum ayni sekilde üyelik aldim öğrenci olarak 3 yıllığına, burada belirtmeniz güzel olmuş. Egitimini de internette yakınkampüs videolarindan bakmıştım detayli ve guzel anlatiliyor. Anlattigi 2018 degil ama pek farki yok
 
KS
Baran Ulutaş

Baran Ulutaş

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Eki 2012
Mesajlar
193
Tepki puanı
411
Puanları
68
Yaş
31
Firma
İlbank A.Ş.
@cemilcemil

Evet Cemil bey, halen kullanıyorum eğitim setimi aslında. Çok uzun detaylı. Güzel bir eğitim veriyor. Arada bir zamanım oldukça birkaç ders bakıp, uygulamasını yapıp kapatıyorum

@Hatice Öztekneci

Doğrudur Hatice hanım, şimdi bu videoları inceledim. Buradaki öğretilen şeyleri genel olarak biliyorum. Belki arada bir kaç bilmediğim yerler vardır. Bu yüzden eğitim seti aldım, bendeki eğitim seti 55 saatlik olması lazım.
 
Üst