• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

OHSAS(18001:2007) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sİstemi Bilgilendirme ve İç Denetçi

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Eğitim Ayrıntıları

Eğitim

OHSAS(18001:2007) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Bilgilendirme ve iç denetçi /İZMİR
Amaç
Katılımcıların OHSAS 18001 standardı konusunda bilgilendirilmesi, standardı firmaları için yorumlama becerisinin kazandırılması
Katılımcı Profili
OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi'ni uygulamaya başlayacak olan veya uygulayan tüm sistem sorumluları
Eğitim İçeriği

* İş sağlığı ve güvenliği hakkında temel bilgiler
* OHSAS 18001 standardı maddelerinin incelenmesi
* OHSAS 18001'in faydaları
* Risk değerlendirme
* Dokümantasyon
* ISO 9001 ve ISO OHSAS 18001 ile ilişkilendirme (entegrasyon)
* Acil durum planları
* Mevzuat (Yeni İş Kanunu ve yönetmelikler dahil)
* Belgelendirme kriterleri
* Uygulama çalışmaları

Süre
3 Gün
Tarih
16-17-18 / Eylül / 2009
Eğitmen CİHANGİR HURŞİTOĞLU
Eğitim Yöntemi
Konu anlatımı, tartışma, grup çalışması

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .