• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

ömrünü tamamlamış araç

Isagur53

CMNet Üyesi
arkadaşlar ömrünü tamamlamış araç depolama lisansı alacak bi firmaya danışmanlık yapmaktayız... bu tesis ek1 mi ek 2 kapsamında mısır, bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklıyorum. ayrıca bu firmaya nası bi fiyat vermeliyiz...ömrünü tamamlamış araçlar hakkındaki yönetmeliği incelediğimde epey teferruatlı bi olay gibi geldi bana.... önerilerinizi beklemekteyim......

Tarık Can

Genel Yönetici
EK-1
8. Atık Yönetimi

8.1 Atık ara depolama, geri kazanım ve bertaraf tesisleri (Bu maddeye Çevre izninde gürültü konusunda getirilen muafiyet atik pil ve akümülatör ve ömrünü tamalamiş lastik geri kazanım tesisleri için geçerli değildir). *

kapsamına girmektedir.

fiyat firmanızın insiyatifine kalmıstır. ancak ek-1 ler 2000 den asagı olmaması gerektigini düşünüyorum

Esra Alıç

CMNet Üyesi
bu konuda Tarık beye katılıyorum. ek-2 kapsamındaki tesisler için oldukça düşük fiyatlar var piyasada. ama ek-1 tesisleri daha fazla sorumluluk gerektiriyor.buna göre de verdiğiniz hizmetin tabiki karşılığı olması gerekir diye düşünüyorum

CMNet Okuru

CMNet Üyesi
Bu konu ile alakalı bir tebliğ taslağı var.Sektörü az çok bildiğim için o şartları sağlayacak firma var mıdır? Yada onları elimine edip sigortaların kendi yerlerini kurmaya mı teşvik anlayamadım.
O tebliği inceleyen ve elinde o tebliğe uyan yada uyması muhtemel tesisler olan arkadaşlar varsa öneri yada görüşlerini belirtirlerse sevinirim.