• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ömrünü tamamlamış araç

Isagur53

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ömrünü tamamlamış araç depolama lisansı alacak bi firmaya danışmanlık yapmaktayız... bu tesis ek1 mi ek 2 kapsamında mısır, bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklıyorum. ayrıca bu firmaya nası bi fiyat vermeliyiz...ömrünü tamamlamış araçlar hakkındaki yönetmeliği incelediğimde epey teferruatlı bi olay gibi geldi bana.... önerilerinizi beklemekteyim......

EK-1
8. Atık Yönetimi

8.1 Atık ara depolama, geri kazanım ve bertaraf tesisleri (Bu maddeye Çevre izninde gürültü konusunda getirilen muafiyet atik pil ve akümülatör ve ömrünü tamalamiş lastik geri kazanım tesisleri için geçerli değildir). *

kapsamına girmektedir.

fiyat firmanızın insiyatifine kalmıstır. ancak ek-1 ler 2000 den asagı olmaması gerektigini düşünüyorum

bu konuda Tarık beye katılıyorum. ek-2 kapsamındaki tesisler için oldukça düşük fiyatlar var piyasada. ama ek-1 tesisleri daha fazla sorumluluk gerektiriyor.buna göre de verdiğiniz hizmetin tabiki karşılığı olması gerekir diye düşünüyorum

Bu konu ile alakalı bir tebliğ taslağı var.Sektörü az çok bildiğim için o şartları sağlayacak firma var mıdır? Yada onları elimine edip sigortaların kendi yerlerini kurmaya mı teşvik anlayamadım.
O tebliği inceleyen ve elinde o tebliğe uyan yada uyması muhtemel tesisler olan arkadaşlar varsa öneri yada görüşlerini belirtirlerse sevinirim.