• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Önce pilot yapıyorlar

Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
209
Beğeniler
131
#1
Evet, öncelikle çalış çabala uzman ol, haa.. unuttuk, neyi unutmuştuk bir bakalım diyorlar, biz bu arkadaşlara az tehlikeli gurubun yanında tehlikeli guruba da 3 yıl baktıralım , ölen ölür kalan sağlar bizimdir, misalinde olduğu gibi.
Peki kardeşim, siz bu yetkiyi veriyorsunuz da; bu arkadaşları niye 3 yıl bekletiyorsunuz? inceleyin bu işte 2 yıl tam gün çalışmış olan iş güvenlikçi arkadaşlara B sınıfı eğitim aldırarak kanayan yara açığını kapatın.Hem tehlikeli ve hem de çok tehlikeli sorunu aşılmış olur.
Tabi ki olmaz çünkü daha önce üst sınıf belge sahibi olan arkadaşlar ve bakanlık emekli personeli tam anlamı ile doyacak ondan sonra.
Haksız da sayılmazlar onlar ekmeği 1 liraya alıyorlar bizlere ekmek 1 kuruşa ,............
Yorumunu size bırakıyorum,
Kazasız günler ,
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Kayıt
7 Aralık 2008
Mesajlar
3.456
Beğeniler
3.310
Şehir
Astana
#2
Bende size başka bir ironi anlatayım. Bakanlık uzmanlık belgesinden önceki çalışma sürelerini kabul etmiyor. Yurt dışında A sınıfı uzmanların rüyasında göremeyeceği sistemleri kurmuş ve çalışmış adamlara hoooppp sen A sınıfı uzman olamazsın deniyor. Bunu diyen bu kişilerin bilgisini ölçebilecek kapasitede mi kesinlikle değil..

15-20 yıl çalış çeşitli uluslararası belgeleri al ama üst düzey isg sistemine sahip canım memleketim seni uzmanlık belgesine layık görmesin..
 

Kenan Atalar

CMNet Üyesi
Kayıt
14 Mart 2011
Mesajlar
293
Beğeniler
158
Şehir
KOCAELİ
#3
Sen B sınıfı ehliyeti olan sürücüye diyosun ki sen bu B sınıfı ehliyetle 3 yıl tır kullanabilirsin al kullan ( E sınıfı ehliyet )
sonra 3 yıl sonra diyosunki kusura bakma sen 3 yıl tır kullandın ama bundan sonra tır kullanmak için eğitim ve sonrasında sınavla
E sınıfı ehliyet almalısın.
Durum bu işte,