• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ondokuz mayıs üniversitesi

Neslihan Şen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
TARGİM Gıda Çevre Müşavirlik Geri Dön. San. ve Tic. Ltd. Şti.
selamlar herkese herkes bi çagrıda bulunmus ...öncelikle fatih bey çok saolun böle bişe sundugunuz için elimden geldiğince siteyi duyurmaya çalısıyorum... acaba bizim üniversitenin omunun öğrencileri bu kadar azmı onuda çok merak ediyorum:)

Neslihan hanım. Çevre kulüpkeri diye bir bölümümüz var oraya bir konu açabilirsiniz.
Veya Sosyal grup oluşturabilirsiniz tercih sizin. Eğer 19 mayıs üniversitesinden az kişi varsa arkadaşları
çağırmakta size düşer :)

elimden geleni yapıyorum süpheniz olmasın kendi dönemime sesim yeter ama gerisi için ne yapabilirim bilmem:)

Facebook ve Msn gibi platformlardan tüm Çevre Müh. öğrenci arkadaşlarımıza ve mezun olmuş meslektaşlarımıza, siteye aktif olarak katılmaları konusunda çağrıda bulunabiliriz. Ayrıca Neslihan hanım siz de fakültede arkadaşlarınızı bilgilendirirseniz etkili olacağını umuyorum. Bu forumda daha yararlı ve aktif olmamız gerektiğini düşünüyorum iyi günler başarılar..

Evet Halil bey kardeşim nasılsın. Tanımışsındır umarım. Sitemizde sizlerinde aktif bir şekilşde yararlanacağınızı ve faydalaı olacağınıza inanıyorum.

Evet Çevre Kulüpleri adlı bölümü kapattım Sosyal Gruplar ı kullanarak üniversiteler için grup açmanın daha faydalı olacağını düşündüm. Gruplarda üniversitenize yada ilgi alanınıza göre grup oluşturabilir var ise gruplara katılabilir kendi aranızda yazışabilirsiniz. Grup açmak içinde BURAYI tıklayabilirsiniz.