• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Önemli Davet! ''Girişimci Parkı''

Firma adresi
Firma telefonu
+90 543 310 60 55
Mail adresi
enes@girisimciparki.com
Web Adresi
http://www.girisimciparki.com
Faaliyet bölgesi
  1. Tüm Türkiye
Faaliyet Alanları
Girişimcilik ve İnovasyon
  • Selamlar herkese,
    Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
    ben, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 5. sınıf öğrencisiyim. Aktif olarak Üniversite hayatım boyunca bir çok organizasyon yapısında yönetici olarak yer aldım.
  • Siz değerli meslektaşlarımdan önemli bir davetim var. Geleceğin dünyasında özellikle de çevre alanında girişimcilik algısını geliştirmek ve bu alanda katkılar üretebilmek için girişimci adaylarına yol göstermek üzere kurduğumuz
    platformumuzda sizleri bekleriz.
  • Gönüllü olarak kurduğumuz bu platformun kapısı herkese açıktır. Girişimci adayı olmasanız bile zaman içinde eğitimlerimizden faydalanmanızı çok isterim. Platformda yer alan girişim ekipleri ile iletişime geçerek yeni fırsatlarda keşfedebilirsiniz.
  • Eğitimlerimiz ve diğer faaliyetlerimizde hiçbir şekilde siz değerli misafirlerimizden kar amacı gütmeyeceğiz. Platform tamamen aldığımız destekler vasıtasıyla hizmetlerini geliştirerek yoluna devam edecektir.

Websitemiz gelişim aşamasında, gelişmeleri takip etmek için

Girişimci Parkı platformuna dair detaylı bilgi için ekte tanıtım dosyamızı sizlere sunuyorum. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

girisimci-parki-yazılı-arka-plansız.png

Ekli dosyalar

• Girişimci_Parkı_Tanıtım_Dosyası_1.pdf
    4 MB · Görüntüleme: 15
  • Telegram.jpeg
    Telegram.jpeg
    72.7 KB · Görüntüleme: 5
Moderatörün son düzenlenenleri: