• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Önerilerinizi bekliyoruz !

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Sayın forum üyeleri,

Cevremuhendisleri.net 'in bu aşamalara gelmesinde hepinizin ayrı ayrı emeği olduğunu biliyoruz ve mümkün olduğu kadar da sizlerin forum ile ilgili görüşlerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla lütfen önerilerinizi, görüşlerinizi ve eleştirilerinizi eksik etmeyiniz.

Yakın gelecekte planladığımız değişiklikler.

1. Portalımız pek iç açıcı değil. Daha estetik ve forumumuzu daha iyi ifade eden bir portal yapmak istiyoruz.
2. O anki düşüncelerinizi ve ruh halinizi paylaşabileceğiniz bir duvar yapmak istiyoruz.

Sizlerden gelecek her türlü öneriyede açığız. Daha ilerisi için önerilerinizi bekliyoruz..

Arkadaşlar foruma yazdıklarıma cevap geldiğinde mail bildirilmesi gibi bir ayar var mı? Bir de güzel bilgilerin paylaşılması ya da yazılması durumunda bu iletinin "beğenilmesi" ya da "puanlanması" ve bu puanların ana ekranda görüntülenmesi gibi bir önerim var.

Foruma yazdığınız konulara cevap geldiğinde mail ile uyarı alabilirsiniz. Ayarlar kısmından bunu düzenleyebilirsiniz.
Ayrıca kişilere teşekkür butonu bulunmakta. Yorumların altında bulabilirsiniz.

Bana mı öyle geliyor yoksa sitenin görüntüsü mü değişti? :D Ama sanki önceki hali daha güzeldi bu hali biraz göz yoruyor bence...

@Silindi

Tabi ki sabrederiz. Ben hep böyle kalacağını sandığım için yazmıştım :( geçici bir durum olduğunu bilmiyordum...

Default v4.1 Beta bu temayı nereden seçebilirim:S karışık ve sıkıcı bir görünümü var şuannnn :( içim daraltıyor bu halii:))))

Sayın kullanıcılarımız,

Sizlerin önerileri bizler için çok önemlidir. Lütfen buda olsa iyi olur dediğiniz her fikrinizi bizlerle paylaşınız. Bizlere pozitif fayda sağlayacak her öneriyi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız..

Konu açılımında site yöneticisinin onayı gibi bir fonksiyon olursa kendi adıma sevinirim. Çünkü forumu, araştırma yapmadan başkasının emeğini hazıra konma şeklinde kullanan kişi sayısında artış var. Hatta mail gruplarında buna daha fazla şahit oluyorum. Konuyla ilgili araştırma yapmadan nasıl olsa yapan biri vardır deyip saçma sapan soru soranların önüne geçebilirseniz sevinirim.Bu tarz bir olayında sitedeki kaliteyi arttıracağına inanıyorum. Ama sitenin genel durumu yukarıya doğru giden başarı grafiğine sahip. Başarınızı, azminizi, emeğinizi görmemekte mümkün değil. Bunun içinde başarınızın artarak devam etmesini dilerim.

Bu önerinizi değerlendireceğim. Belki kefaletli üyelik sistemi getiririm. Mevcut üyelerden biri davet etmedikçe kimse üye olamasın.