• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

OSB Çevre Yönetimi

burcutskn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
üniversite
Danışmanlığını yaptığınız farklı sektörlerden tesislerin bulunduğu bir organize sanayi bölgesinde nasıl bir çevre yönetim ve denetim planı kurarsınız? Her tesis için ayrı ayrı bir yönetim mi izlersiniz yoksa tesislerin ortak yarattığı çevre kirliliğine yönelik bir çevre yönetimi izlersiniz?

çevre yönetiminde bakilanların %70-80 i benzerlik gösteriyor genelde. izin/lisans konularındaki farklılıklar bazı şeyleri belirliyor. onun dışında kalanlar genelde benzer (atık yönetim vb.) ancak spesifik durumlarda devreye giren durumlar da var. kimyasal yönetimi, bekra vb.