Oteller için iş akım şeması ve proses özeti

Gizem Kesen

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba arkadaşlar,
Aranızda oteller için iş akım şeması ve proses özeti hazırlayanlar var mı? Eğer varsa paylaşabilirlerse sevinirim.

Cansu Soysal

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Gizem hanım; ben hazırlamadım ama çok yakın bir arkadaşım hazırladı. Bakanlığın biliyormusunuz bilmiyorum ama bir formatı var zaten. Arkadaşımın odalar, yemekhane vs şeklinde ayrıntıladığınıı hatırlıyorum. Bir taslak oluşturursanız yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Sevgiler, Feraşe.

Gizem Kesen

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Gizem hanım; ben hazırlamadım ama çok yakın bir arkadaşım hazırladı. Bakanlığın biliyormusunuz bilmiyorum ama bir formatı var zaten. Arkadaşımın odalar, yemekhane vs şeklinde ayrıntıladığınıı hatırlıyorum. Bir taslak oluşturursanız yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Sevgiler, Feraşe.
Cansu Hanım,

İş akım şeması ve proses özeti formatını biliyorum. Otellerle ilgili bir taslak edinmek istemiştim. Otel iş akım şeması ve proses özeti önceden hazırlamadığımdan önümde bir örnek olsun diye düşündüm. Taslağı hazırladığımda takıldığım sorular olursa sormamda bir sakınca olmaz sanırım.

İyi çalışmalar.

Cansu Soysal

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tabiki her zaman. her zaman yardımcı olmaya çalışırım olmadı o arkadaşıma ulaşabilirsem sizinle irtibata geçmesini sağlarım, o da olmadı birlikte üstesnden gelebiliriz diye düşünüyorum.

Gizem Kesen

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tabiki her zaman. her zaman yardımcı olmaya çalışırım olmadı o arkadaşıma ulaşabilirsem sizinle irtibata geçmesini sağlarım, o da olmadı birlikte üstesnden gelebiliriz diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim Cansu Hanım :)

Ebru Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
uğur bey paylaşım için bende teşekkür ederim emeğinize sağlık.

Tuğçe Ekici

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Çok teşekkürler benim için çok faydalı oldu.

Yukarı