• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ÖTL geri kazanım proses özeti

Nermin Tuğralı

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar,

elinde ÖTL geri kazanım (fiziksel geri dönüşümle kauçuk granül ve çelik tel elde edilmesi) tesisi için proses özeti olan var mı? iş akım şeması var fakat proses özeti oluşturmaya çalışıyorum. daha önce hazırlamış olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız çok seviinirim. iyi çalışmalar...

teşekkür ederim. iş akım şeması mevcut fakat proses özetini oluşturmaya çalışıyorum. elinde ötl geri dönüşümü (fiziksel geri dönüşüm) proses özeti olana varsa gönderirseniz sevinirim. iyi çalışmalar...

Elimde yüklü miktarda Ömrünü tamamlamış Kamyon lastiği var alıcı firmalardan tanıdığı olan varsa bana mesaj atabilir mi? Biraz acil olursa sevinirim. :)

Proses özeti, iş akış şeması olan arkadaşlar paylaşabilirmi,

ÖTL tesisi risk analizi konusunda bitirme ödevi hazırlıyorum..her dökümana ihtiyacım var. ötl ile ilgili tüm paylaşımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..teşekkürler

@Murat Tosun

Konu ile ilgili çed raporu umarım işinizi görür ;)

Ekli dosyalar

• ötl çed.pdf
    5.4 MB · Görüntüleme: 180
@unforgiven2
iş akım şeması için biraz zahmet edip bir önceki mesajdaki eki inceleseydiniz..